نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
برچسب ها: آموزش, آنلاین, بازی, کردن, کانتر, استرایک, گارنا,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 60 رای - 3.73 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش آنلاین بازی کردن کانتر استرایک با گارنا
نویسنده پیام
کاربر انجمن

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #1
آموزش آنلاین بازی کردن کانتر استرایک با گارنا
گارنا یک نرم افزار هست که دارای دو بخش مسنجر و بخش بازی ها هستش. بوسیله این نرم افزار شما می تونید بسیاری از بازی ها از جمله کانتر استرایک رو آنلاین بازی کنید.
مزیتی که توی آنلاین بازی کردن از طریق این روش برخوردار می شوید اینکه اگر از این طریق بازی کنید می تونید خودتون سرور بسازید، پس می تونید روی کانتر خودتون انواع پلاگین ها رو نصب کرده و با دوستانتون به راحتی انواع سرور هارو بازی کنید.
برای مثال شخصا با یکی از دوستام زامبی بازی کردم؛
شما هم به سادگی می تونید دثران، گان گیم و... رو به راحتی بازی کنید.

خب برای شروع مراحل زیر رو دنبال کنید:

1. دانلود بازی کانتر استرایک: من برای بازی کانتر با گارنا نسخه warzone رو پیشنهاد می کنم چون بدون مشکل اجرا میشه و به راحتی پاسخگوی پلاگین هاست.
2. به سایت گارنا بروید: Garena.com3. نرم افزار گارنا رو دانلود کنید کرده و نصبش کنید.
4. نرم افزار رو اجرا کرده و برروی Create An Account کلیک کنید؛ (همچنین می توانید در سایت گارنا ابتدا برروی Login کلیک کنید و سپس با زدن Register ثبت نام کنید)
5. پس از ساخت اکانت، اگر نیاز به فعال سازی ایمیل بود، آن را فعال کنید.
6. با اکانت خود لاگین کنید.
7. صفحه مانند صفحه زیر می بینید، برروی قسمت LAN که در عکس نشانه گذاری شده است کلیک کنید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

8. صفحه ای جدید باز می شود که می بایست از تب های بالا، تب Game را انتخاب کنید، پس از انتخاب صفحه ای مطابق صفحه زیر باز می شود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9. گزینه کانتر استرایک 1.6 را انتخاب کرده و وارد صفحه ی روم ها شوید:

10. در اینجا پیشنهاد می شود برروی International کلیک کرده و سپس از پایین صفحه وارد اتاقی مثل middle East Room یا CS Iran Dtor.ir Room شوید.
11. سپس مطابق صفحه زیر برروی Game Setting کلیک کنید.

12. سپس در صفحه ی باز شده بازی کانتر استرایک 1.6 را انتخاب کنید.
13. بازی کانتر استرایک را نصب کنید.
14. آیکن آن را از بخش Executable Settings با کلیک برروی چرخ دنده انتخاب کنید.
15. در قسمت Game Bootstrap Parameters هم عبارت game cstrike- را وارد کنید و Apply را بزنید.
16. برروی Start کلیک کرده و وارد بازی کانتر شوید.
17. در قسمت Find server>lan می توانید لیست سرور ها را ببینید.
18.از قسمت New Game می توانید سرور خود را بسازید.
موفق باشید;
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲۴-۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ عصر، توسط HamidPersia. دلیل ویرایش : )
۱۱-۲۴-۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ادمین سرورها

ادمین سرور

اعتبار: 336
دلنوشته من (; HaSoD HarGeZ NaYaSoD :)
حالت من

ارسال: #2
RE: آموزش آنلاین بازی کردن کانتر استرایک با گارنا
راستش یه زمان یه سرور درست کردم ولی 3یا 4 نفر میومدن میرفتن و میگفتن لاگه و من اون موقع نمیدونستم لانتسی چیه ؟ ولی بعد فهمیدم و درست کردم .خاطره : یه زمان دیدم 2 یا 3 نفر فقط هستن دلم نیومد سرور را قطع منم رفتم مختار دیدم اومدم دیدم 10 نفر + من هستیم تو سرور پوزخند . تا این زمان این همه پلیر ندیدم بیاد تو سرورم. ولی من از گارنا خوشم نمیاد زود اینترنت ته میکشه و دلایله دیگه ای هم داره . من بازی به صورت sxe را دوست دارم + بازی در پارس استرایکچشم چرخوندن . تو گارنا همه چیترن و بازی حال نمیده و با sxe جلویه بیشتر افراد گرفته میشه و تقریبا همه یکسان میشن
امضای M@eb
İmage
[تصویر:  xhmkc5bjl5nuq77308q.jpg]
۱-۱۴-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ادمین ارشد

ادمین ارشد
ناظم انجمن

اعتبار: 160
دلنوشته من من اگه دشمن نداشتم به قدرتم شک می کردم
حالت من

ارسال: #3
RE: آموزش آنلاین بازی کردن کانتر استرایک با گارنا
برای ما ایرانیا و بعضی از کشور های دیگه sxe بهتره اما بعضی از کشورا مثل برزیل
از کانتر گارنا به خوبی استفاده می کنن . در کل نرم افزار گارنا برای بازی دوتا (انلاین)حرف نداره . و  برای بازی هایی مثل League of Legends , Black Shot , Point Blank , FIFA online , HON و ... هم بد نیست (خیلی خوبه اما ایرانیا .........) باحال
امضای alisaruman
İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ عصر، توسط alisaruman. دلیل ویرایش : )
۴-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع