نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
برچسب ها: دانلود،, فعال, استیم,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 35 رای - 2.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[آموزش] دانلود، فعال کردن و کار با استیم
نویسنده پیام
کاربر نیمه فعال

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 70
دلنوشته من ?!?!Who am I
حالت من

ارسال: #1
دانلود، فعال کردن و کار با استیم
سلام

چند وقته هیچی ننوشتم تو انجمن
گفتم حالا که تعطیلات هست بیام یک پست بزنم خنده

Steam یک برنامه کاربردی برای آنلاین بازی کردن و خرید گیم به صورت قانونیه که توسط Valve (سازنده بازی کانتر) درسال 2003 ساخته شده. شما با این برنامه میتونید گیم هاتون رو به صورت قانونی بخرید و درسرورهای اصلی اون پلی بدید! و یا میتونید بعضی از گیم های رایگانش رو نصب کنید و بدون هیچ پولی از بازی رایگانتون لذت ببرید : ) یا میتونید تاریخ ریلیز شدن بازی هارو پیدا کنید و یا حتی یک بازی رو پیش خرید کنید!
استیم قابلیت های خیلی بیشتری هم داره که دیگه نام نمیبریم.

توی این پست قراره بهتون یاد بدم که چجوری استیم رو بنصبیم و چجوری فعالش کنیم تا از قابلیت هایی مثل friend اد کردن بهره مند بشیم.

نصب و ساخت اکانت
1- خوب استیم رو میتونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کنین. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجمش حدود 1.2 مگابایت هست ولی وقتی اجراش کنین خودش خود به خود آپدیت میشه که آپدیتش فک کنم دوروبره 150 مگابایت هست.
2- حالا که اپدیت شد باید برنامه رو اجرا کنین و از شما میخواد که اگر اکانت استیم دارین login کنین و درغیر این صورت یک دونه بسازین.
توی این مرحله پیشنهاد میشه از فـیلـ.تـرشــکـن استفاده کنین.

3- روی Create New Account کلیک کنین.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

4- یک متن توافق نامه میاد که باید گزینه I agree رو بزنین که یعنی قوانینو قبول دارین. یک متن دیگه هم میاد که اونم I agree بزنین.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5- یک قسمت میاد که اطلاعات اکانتتون رو باید وارد نکین. برای Account Name یوزرنیمی که تو استیم میخواید داشته باشید رو وارد کنین و اگه یوزرنیم قبلا استفاده شده باشه خوده استیم بهتون میگه که از یک یوزرنیم دیگه استفاده کنید.

توی قسمت Password هم پسورد اکانتتون رو وارد میکنین و توی قسمت Retype Password پسوردتون رو دوباره وارد میکنین.

6- توی این مرحله باید ایمیلتون رو توی قسمت Contact email address وارد کنین. حالا دوباره ایمیل رو توی قسمت Confirm email address وارد کنین. قراره یک ایمیل فعالسازی به این آدرس ایمیلتون ارسال بشه پس یک ایمیل معتبر وارد کنید. حالا Next رو میزنیم.

7- یک ایمیل فعالسازی بهتون ارسال میشه که باید روی لینک توی متن ایمیل کلیک کنید تا ایمیلتون فعال بشه.

8- حالا این قسمت یک سوال مخفی انتخاب کنین و جوابشم توی قسمت Answer بنویسین! اگر درآینده دسترسیتون رو به اکانتتون از دست دادین با استفاده از این سوال (که خودتون فقط جوابشو میدونین) میتونین اکانتتونو بازیابی کنین.

9- حالا توی این صفحه اطلاعاتی که وارد کردین رو نشون میده. یک جایی یادداشتش کنین یا روی "Click here to print this page now" کلیک کنین تا واستون از اطلاعات پرینت بگیره.

وقتی یادداشت کردین Next رو بزنین.

10- همه چیز حله خنده Finish رو بزنین.
اکانت استیمتون ساخته شد.

فعال کردن اکانت استیم
بعضی از قابلیت های استیم برای اکانت های جدید غیرفعال هستن. مثلا شما وقتی اکانت جدید میسازین نمیتونین Friend ادد کنین (ولی میتونین از بقیه افراد دعوت دوستی رو قبول کنین). برای اینکه این قابلیت ها فعال بشن و اکانت شما از حالت Limited دربیاد، باید اکانت استیمتونو 5 دلار شارژ کنین. این 5 دلار وارد استیم والتتون میشه و باهاش میتونین بازی هم بخرین! این پنج دلار فقط واسه اینکه که استیم مطمئن بشه شما Spammer نیستین.

برای خرید هم دوتا راه دارین:
1- با ویزا کارت میتونین استیم والتتونو شارژ کنین ولی چون ایران تحریمه نمیتونین از این راه استفاده کنین.
2- از فروشگاه های آنلاین ایرانی که بازی های استیم رو میفروشن بخرید.

آموزش روش دوم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در هرصورت وقتی که دارین استیم والتو شارژ میکنین حتما از قندشکن استفاده کنین.

چندتا نکته درمورد استیم:
اگه میخواین کانتر رو قانونی بازی کنین باید دوباره از استیم بخرین! به روش های زیر میتونین این کارو انجام بدین (حتما هم از قندشکن استفاده کنین):
1- استیم والت رو به مقداری که قیمت بازی هست شارژ میکنین و بعد بازی رو مستقیم از استیم میخرین! البته این روش چندان پیشنهاد نمیشه.
2- این روش که معمولا ارزون تر هم براتون تموم میشه به این صورته که شما از فروشگاه های آنلاین بخرین و اونا یا به صورت gift بازی رو ارسال میکنن و یا cdkey به شما میدن که بعد وارد کردنش بازی مال شما میشه.

هروقت که قراره از استیم خرید کنین یا استیم والت رو شارژ کنین از قندشکن استفاده کنین. البته بعد خرید بازی ها دیگه نیازی به استفاده از قندشکن توی بازی ندارین. وقتی هم که از استیم بازی که خریدین رو دانلود میکنین یا وقتی که میخواین یک بازی رایگان رو نصب کنین نیاز به قندشکن نیست.

به شمام بازیه Sven Co-op رو پیشنهاد میکنم که ساخت شرکت Valve هست و کاملا رایگان هست و 1.5 گیگ بیشتر نیست و سرورهاش هم زیادن. کلی مد هم داره و بازیش هم کلا آنلاین هست.
البته ناگفته هم نمونه که بازی Counter Strike Global Offensive هم خیلی تو استیم طرفدار داره و بازی قشنگی هست و آنلاینش خیلی کیف داره. البته قیمتش     15 دلار هست ولی بیشتر فروشگاه های ایرانی 35 تومن هم میفروشن.

سوال اگه داشتین میتونین همینجا بپرسین یا پیام خصوصی بدین.
موفق باشین
امضای AmirrezASe7eN
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ عصر، توسط AmirrezASe7eN. دلیل ویرایش : )
۱-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر نیمه فعال

کاربر سایت

اعتبار: 19
دلنوشته من روانی روانی تم :)
حالت من

ارسال: #2
RE: دانلود، فعال کردن و کار با استیم
چرا سرور ها ادد نمیشن تو استیم؟ خنده
امضای mdpjoon
Not Alive

به اموات پیوست , تاریخ فوت : 31/5
۱-۸-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر نیمه فعال

کاربر سایت

دلنوشته من ?!?!Who am I
حالت من

ارسال: #3
(۱-۸-۱۳۹۵ ۱۰:۱۱ صبح)mdpjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا سرور ها ادد نمیشن تو استیم؟ خنده

اگه سرورهای مثه پارس استرایک رو میگی
اونا چون سرورهای non-steam هستن (به استیم ارتباط ندارن) نمیشه توی بازیای قانونی استیم ادشون کرد
امضای AmirrezASe7eN
۱-۹-۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ صبح
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ادمین سابق سرور

**
ادمین سابق سرور

اعتبار: 14
دلنوشته من منتظريم!
حالت من

ارسال: #4
(۱-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ عصر)AmirrezASe7eN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشین
نمیشه از یه اکانت چن نفر استفاده کنن؟
مثلا تو یوزر پس ت رو میدی به ما استفاده کنیمNagoo mfef (11)
ثواب هم داره پوزخند
امضای SBSobhan
Bye CS 1.6
Hi CSGO
Https://steamcommunity.com/id/officialcontrast
۱-۱۵-۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ عصر
کاربر نیمه فعال

کاربر سایت

دلنوشته من ?!?!Who am I
حالت من

ارسال: #5
(۱-۱۵-۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ عصر)SBSobhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱-۷-۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ عصر)AmirrezASe7eN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشین
ثواب هم داره پوزخند

پوزخند درست نمیدونم ولی به احتمال زیاد نمیشه خنده
امنیت استیم خیلی بالاعه خیلیم روی IP حساسه
یکم مشکوک بشه اکانتو کلا بن میکنه
امضای AmirrezASe7eN
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۱۶-۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ صبح، توسط AmirrezASe7eN. دلیل ویرایش : )
۱-۱۵-۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ عصر
کاربر انجمن

کاربر سایت

وضعيت : غایب
اعتبار: 2
دلنوشته من Best Killer
حالت من

ارسال: #6
میشه ولی وقتی پسوورد رو میزنی برای ایمیل مخصوص حساب کد ارسال میشه که اونو باید وارد کنی.
بعصیا از mobile app steam استفاده میکنن به جای ایمیل مثل من 
که هر 30 ثانیه کدش عوض میشه
امضای WoWSina
Nickname:FATE
MM skill Group:Master Guardian 2
Clan tag:NNC
۱-۱۶-۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ صبح
ادمین سابق سرور

**
ادمین سابق سرور

اعتبار: 14
دلنوشته من منتظريم!
حالت من

ارسال: #7
(۱-۱۵-۱۳۹۵ ۱۱:۵۲ عصر)AmirrezASe7eN نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱-۱۵-۱۳۹۵ ۱۰:۳۴ عصر)SBSobhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موفق باشین
ثواب هم داره پوزخند

پوزخند درست نمیدونم ولی به احتمال زیاد نمیشه خنده
امنیت استیم خیلی بالاعه خیلیم روی IP حساسه
یکم مشکوک بشه اکانتو کلا بن میکنه

پوزخند Jn Jn پوزخند بن پوزخند
امضای SBSobhan
Bye CS 1.6
Hi CSGO
Https://steamcommunity.com/id/officialcontrast
۱-۱۶-۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ عصر
ارسال پاسخ  ارسال موضوع