نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
برچسب ها: راهنمایی, برای, دانلود, سریع, فایل, گیم, سرور, کانتر,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[آموزش] راهنمایی برای دانلود سریع فایل از گیم سرور کانتر
نویسنده پیام
کاربر جدید

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #1
راهنمایی برای دانلود سریع فایل از گیم سرور کانتر
سلام ببخشید میخواستم یه راهنمایی ازتون بپرسم من یه گیم سرور رد vps شخصی خودم کانفیگ کردم و خیلی از پلاگین هایه مختلف و اسکین و موزیک پایان راند هم روش ریختم الان فقط ازتون میخواستم بپرسم چطوری از هاست استفاده کنم تا اینکه سایر پلیر ها وقتی کانکت میشوند با سرعت بالا فایل هایه اضافی مربوطه رو دانلود کنند یه سری آموزش دیدم از سایتایه خارجی که با نرم افزاز filezilla و هاست های خارجی کار میکنند و تو فایل server.cfg سه خط عبارت مینویسند مثلا آدرس لینک دانلود و sv_downloadurl 1 اما دقیق ترشو میخواستم بپرسم که هاست ارزان یا رایگان از کجا پیدا کنیم یا اصلا چطوری میشه از هاست لینک درست کرد و آدرسشو به کانتر داد
۱-۲-۱۳۹۷ ۰۷:۳۵ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ادمین سرور

ادمین سرور

اعتبار: 49
دلنوشته من بالاخره خدمت تموم شد :DDDD
حالت من

ارسال: #2
RE: راهنمایی برای دانلود سریع فایل از گیم سرور کانتر
(۱-۲-۱۳۹۷ ۰۷:۳۵ صبح)mpr33 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید میخواستم یه راهنمایی ازتون بپرسم من یه گیم سرور رد vps شخصی خودم کانفیگ کردم و خیلی از پلاگین هایه مختلف و اسکین و موزیک پایان راند هم روش ریختم الان فقط ازتون میخواستم بپرسم چطوری از هاست استفاده کنم تا اینکه سایر پلیر ها وقتی کانکت میشوند با سرعت بالا فایل هایه اضافی مربوطه رو دانلود کنند یه سری آموزش دیدم از سایتایه خارجی که با نرم افزاز filezilla و هاست های خارجی کار میکنند و تو فایل server.cfg سه خط عبارت مینویسند مثلا آدرس لینک دانلود و sv_downloadurl 1 اما دقیق ترشو میخواستم بپرسم که هاست ارزان یا رایگان از کجا پیدا کنیم یا اصلا چطوری میشه از هاست لینک درست کرد و آدرسشو به کانتر داد
سلام.
پلاگین فست ذلنلود رو نصب کردین ؟
نمیدونم جواب میده یا نه ولی اگه نصب نکردین نصب کنین تست کنین.
در مورد هاست باید یه هاست دانلود تهیه کنین که رایگان نیست؛قیمتی هم نداره مثلا 5 گیگ ماهی 5 تومن
باید فایل هارو تو هاست دانلود آپلود کنین و لیتک مستقیم رو بگیرین.
این کار هم نمیدونم جواب میده یا نه چون تاحالا سرور کانفیگ نکردم و جواب سوالتون رو دادم که بخواین به این صورته.

موفق باشین
امضای 1024MB
تعجب 
۱-۲-۱۳۹۷ ۰۶:۴۴ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
مدیریت کل

مــــديريت کل

اعتبار: 199
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #3
RE: راهنمایی برای دانلود سریع فایل از گیم سرور کانتر
سلام شما باید 1 هاست دانلود سرور ایران خریداری کنید و فایلهارو در یک پوشه مثل cstrike بریزید و بروی هاست آپلود کنید  بعد در سرور(server.cfg) آدرس هاست دانلود را تنظیم کنید:  sv_downloadurl "http://yourdlhost/cstrike"    e
امضای Mehdi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسکایپ: parsstrike
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۳-۱۳۹۷ ۰۴:۵۴ عصر، توسط Mehdi. دلیل ویرایش : )
۱-۳-۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع