نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
برچسب ها: ادمینی, ــه, خنده, دار, عزیزان,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادمینی ــه خنده دار ــه عزیزان PUB
نویسنده پیام
کاربر جدید

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 5
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #1
ادمینی ــه خنده دار ــه عزیزان PUB
سلام.
لازم دونست ــم این پست رو بزنم!
حتما دیدید که توی ــه توضیحات ــه فروم در خواست ــه ادمین ــی نوشته که:

سابقه ، اخلاق و حرفه ای بودن در همه زمینه ها ملاک است.

نمیدونم چرا هرچی میخوام این رو با ادمین های ــه پابلیک ـــتون مطابقت بدم نمیتونم!
1- مدت خیلی زیادی سرور بدون ــه ادمین ــه شاید تایم ــه همه ادمین ها سره جمع 3 ساعت ــم نشه!
2- ادمین ها در زمانی که هست ــن ــم بازده ندارن ، دقیقا مثل ــه یه Player عمل میکنن!
3- ادمین های ــه عزیز ــو گرامی ، وقتی که بهشون پشنهاد میدی کاری رو انجام بدن جای ــه انجام دادن یا حتی گفتن ــه باشه رسیدگی میکنم میگن به شما ربطی نداره! خیلی جالب ــه

مثال ــه ادمینی ــه جالب ــه دوستان:
1- دیشب آقای ــه Mahdi.The.Hero یه نفر ــو بدون ــه اخطار بن کرد! به دلیل ــه Name ــه نامناسب نمیدونم amx_nick اینجا چه کار میکنه! و وقتی هم که بهشون میگی که بدون اخطار بن کرده گگ ــتون میکنه!
+ اون Player خیلی وقت بود داشت در سرور پلی میداد ــو ادمین هم میدید ــش ، نمیدونم چرا ادمین یهو تصمیم ــه بن گرفت ، امروز ــم همون پلیر رو دوباره 60 مین بن کرد
2
-همین امشب ، وقتی که CT 10 دست ــو پشته سره هم برده و همه رنک تاپ ها هم توی ــه CT ــن وقتی که به ادمین عزیز Marshal میگی که هیچ حرکتی نمیکن ـه انگار اصلا نیست! آخر ــشم بعد ــه 2راند لفت داد و وقتی که دوباره به همون آقای Mehdi.The.Hero میگی گگ ـتون میکنه ! البته منو گگ نکردن ، یکی دیگه از دوستان رو بن کردن!

خلاصه ، تنها کسی که واقعا ادمین ــی میکنه Jaguar ــه ، که تایم ــه آنلاین ــش خیلی کم ــه!

با این شرایط فقط باید گفت ، خدانگهدار پارس استرایک!
۲-۶-۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر نیمه فعال

کاربر سایت

اعتبار: 19
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #2
RE: ادمینی ــه خنده دار ــه عزیزان PUB
(۲-۶-۱۳۹۴ ۰۹:۴۴ عصر)L0m3r نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
لازم دونست ــم این پست رو بزنم!
حتما دیدید که توی ــه توضیحات ــه فروم در خواست ــه ادمین ــی نوشته که:

سابقه ، اخلاق و حرفه ای بودن در همه زمینه ها ملاک است.

نمیدونم چرا هرچی میخوام این رو با ادمین های ــه پابلیک ـــتون مطابقت بدم نمیتونم!
1- مدت خیلی زیادی سرور بدون ــه ادمین ــه شاید تایم ــه همه ادمین ها سره جمع 3 ساعت ــم نشه!
2- ادمین ها در زمانی که هست ــن ــم بازده ندارن ، دقیقا مثل ــه یه Player عمل میکنن!
3- ادمین های ــه عزیز ــو گرامی ، وقتی که بهشون پشنهاد میدی کاری رو انجام بدن جای ــه انجام دادن یا حتی گفتن ــه باشه رسیدگی میکنم میگن به شما ربطی نداره! خیلی جالب ــه

مثال ــه ادمینی ــه جالب ــه دوستان:
1- دیشب آقای ــه Mahdi.The.Hero یه نفر ــو بدون ــه اخطار بن کرد! به دلیل ــه Name ــه نامناسب نمیدونم amx_nick اینجا چه کار میکنه! و وقتی هم که بهشون میگی که بدون اخطار بن کرده گگ ــتون میکنه!
+ اون Player خیلی وقت بود داشت در سرور پلی میداد ــو ادمین هم میدید ــش ، نمیدونم چرا ادمین یهو تصمیم ــه بن گرفت ، امروز ــم همون پلیر رو دوباره 60 مین بن کرد
2
-همین امشب ، وقتی که CT 10 دست ــو پشته سره هم برده و همه رنک تاپ ها هم توی ــه CT ــن وقتی که به ادمین عزیز Marshal میگی که هیچ حرکتی نمیکن ـه انگار اصلا نیست! آخر ــشم بعد ــه 2راند لفت داد و وقتی که دوباره به همون آقای Mehdi.The.Hero میگی گگ ـتون میکنه ! البته منو گگ نکردن ، یکی دیگه از دوستان رو بن کردن!

خلاصه ، تنها کسی که واقعا ادمین ــی میکنه Jaguar ــه ، که تایم ــه آنلاین ــش خیلی کم ــه!

با این شرایط فقط باید گفت ، خدانگهدار پارس استرایک!
دوست عزیز آولا دلیل بن دیشب بازیکن به دلیل توهینی بود که کردن.
دوما من کسی رو الکی گگ نکردم تا الان از خود بچه ها سرور بپرس.
سوما آدمین ها سرور همه دارن زحمت میکشن و تا جایی که می تونند نظارت میکنند .
آدمین marshal هم آدمین خوبی هستن . آدمین ها هم آدم هستند دوست عزیز نمی تونند همیشه آنلاین باشند 
امضای MAHDI.HERO
[تصویر:  5pwn91xleqnpnh5q3.jpg]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۷-۱۳۹۴ ۱۰:۲۰ عصر، توسط MAHDI.HERO. دلیل ویرایش : )
۲-۷-۱۳۹۴ ۰۱:۵۳ عصر
ادمین ارشد

ادمین ارشد
ناظم انجمن

اعتبار: 91
دلنوشته من yahoo id : cs_champi0n
حالت من

ارسال: #3
RE: ادمینی ــه خنده دار ــه عزیزان PUB
سلام  ملاک اخلاق و حرفه ای بودن رو شخص شما نمیتونید نظری بدید ملاک نظر جمعی هستش که این نظرو ندارن  . درباره ی تایم حضور مدیرکل نظارت میکنند .  درباره ی بازده شما اصلن چیزی نمیدونید پس بهتره نظری ندید چون برای نظر دادن درباره ی بازده نیاز به دیتا بیس هستش که در اختیار مدیرکل هستش و ایشون مدریت میکنند در این امور . درباره پیشنهاد ادمین نمیتونه به پیشنهادات شخص عمل کنه و برای پیشنهادات باید از وت هایی که در اختیارتون هست استفاده کنید .  درباره ی پلیری که بن شده ایشون از نام نا مناسب استفاده کرده و چندین بار بهش اخطار داده شده و علت بن عدم توجه به اخطار ادمین هاست در ضمن بیشتر از ده ها بار نام ایشون تغییر داده شده ولی مجددا از همان نام استفاده کردن . درباره ی بالانس وظیفه ی ادمین بالانس نفرات هستش و ادمین نمیتونه جای بازیکن هارو دائم عوض کنه چون بعد یک رانذ بر میگردن دوباره تیم  مورد نظرشون  .  به هرحال قضاوت نادرست و نابجا کار درستی نیست بی اخلاقی و غیر حرفه ای بودن اینه که بدون اطلاعات درباره ی دیگران نظر بدید .  موفق باشید
امضای The.Champion
[تصویر:  cooltext1513571470.png]

۲-۷-۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ عصر
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

پارس استرایک یکی از پرطرفدارترین سرورهای بازی در زمینه راه اندازی و ارائه سرور مخصوص بازی های آنلاین می باشد.