نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه] غیرفعال شدن سرورها
نویسنده پیام
مدیریت کل

مــــديريت کل

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 199
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #1
غیرفعال شدن سرورها
بسمه تعالی

با عرض سلام و وقت بخیر به همراهان همیشگی  سرورهای  بازی پارس استرایک امیدوارم هرجا هستید سلامت باشید و ایام به کامتان باشد همانطور که بعضی از شما دوستان  اطلاع دارید در چند ماه یا شاید هم 1 سال اخیر مشکلاتی بوجود آمد که باعث شد سرورهای پارس روند رو به رشدی نداشته باشند و رفته رفته تعداد طرفدارهای سرورها کاهش پیدا کند با توجه به این موضوع  تصمیم گرفتیم برای مدتی طولانی یا شاید هم همیشه  سرورهای کانتر استرایک را از دسترس خارج کنیم لذا لازم می دانم از همه عزیزانی که در این مدت از ادمین ها گرفته مدیران ارشد که ما را در بهبود وتوسعه سرورها یاری کرند تشکر کنم به امید اینکه در آینده با همکاری تک تک اعضای پارس استرایک بتوانیم مشکلات و کاستی های  گذشته را جبران کنیم...
 دوستانی که انتقاد یا پیشنهادی یا شکایتی از شخص بنده دارند می توانند از طریق آی دی تلگرام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  ویا ایمیل parsstrike@gmail.com  در میان بگذارند با سپاس
امضای Mehdi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسکایپ: parsstrike
۱۰-۲۷-۱۳۹۵ ۰۵:۴۲ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
صفحه 3 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
ادمین سابق سرور

**
ادمین سابق سرور

وضعيت : غایب
اعتبار: 44
دلنوشته من Prepare for Unforseen Consequences
حالت من

ارسال: #21
RE: غیرفعال شدن سرورها
پارس سرور خوبی بود در مقایسه با سرورهای موجود. خیلی خوب کانفیگ شده بود، به جای پلاگین های بی ارزش، اکثر پلاگین هاش خوب و مفید بودن و باعث ایجاد لگ یا کاهش فریم سرور نمیشدن.
یه جورایی باعث تاسفه ک سرورها آف شدند.
امیدوارم تیم پارس استرایک در پروژه های بعدیشون موفق باشن.
امضای Ehsaan
BYE Counter-Strike
۱۱-۱۷-۱۳۹۵ ۰۸:۴۹ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر انجمن

کاربر سایت

اعتبار: 6
دلنوشته من کسایی که لیاقت ادمینی ندارن رو نباید بهشون رو داد.در ضمن بنده حسود هم نیستم
حالت من

ارسال: #22
زحمت کشیدید ما هم خیلی صبر کردیم ببینیم شما چگونه از زیر وظیفتون شانه خالی میکنید.با یه عذر خواهی خشک و خالی سرور هارو به حال خودش رها میکنید میروید.
تاسف باره خب حالا که دیگه تموم شد من برای اتمام حجت چندتا چیز بگم و برای همیشه از پارس برم:
اول اینکه ما نه سلامت خواهیم بود و نه ایام به کام ما مثلا همین من سرما خوردگی شدیدی خوردم دو روزه تو تخت خوابم حرف هم نمیتونم بزنم الانم حالم بهتره شده فقط اومدم ببینم که اگر سرور شما هست که یکم توش بازی کنم دلم خوش باشه که اینطور نشد فقط من نیستم خیلیا امثال من تو سرور هستند...
دوم اینکه فرض بگیریم شما بتوانید مجددا سرور های پارس را احیا کنید فکر میکنید همه ی اون ۲۵۰۰ نفر اعضای پارس بر میگردند؟خیر عزیز به چند دلیل:
یک اینکه از بس سرور هاتون آف و آن شده خیلیا رغبتی نشون نمیدن که بخوان بیان تو این سرور و میرن تو سرور های همسایه که هممون میدونیم کدوما هستند.
دو اینکه شخص شما و ادمین هاتون خیلیا رو از خودتون ناراضی کردید که بعضیاشون یا تو سرور یا تو انجمن فوش میدن و براشون مهم نیست که محروم شن چون میدونن سرور های بهتری هست...
سه اینکه شما هیچ وقت انتقاد پذیر نبودید(به هیچ وجه من الوجود)خب منتقد های سرورتون هم دیدن گوش شنوا نیست(یا اینکه گوش شنوا هست ولی اعصاب نیست)سرور های پارس رو ترک کردند.
بریم سراغ اتمام حجت سوم:
فک کنم شصت درصد اعضاتون بن داعم هستند چون ادمین های پارس خیلی با جنبه تشریف دارند و با کوچکترین حرفی بن میکنن(اصلا نمیدونن گگ چی هست).
سرورا دست چند نفر خاص که ادمینن میچرخه که یکیشون واقعا لیاقتش نبود خیلی از اشون شکایت کردیم ولی بعد از چند ماه دیدیم دوباره ادمین شد.
حجت چهارم:
تو پارس آدما سه دسته هستند:
۱)کسانی که فقط برای بازی کردن میان پارس فقط برای لذت بردن.
۲)کسانی که هم بازی میکنند و هم ادمین میشند که این افراد معمولا حرفه ای اند ادمینی هم نوش جانشان باد.
۳)کسانی که همچین بازی حالیشون نیست ولی زوری میان پارس و چاپلوسی میکنند برای ادمینی که بگن ما ادمین هستیم از ما بترسید و ...
یک نفر که جزو دسته سوم هست و منم ازش خیلی ناراضیم میخاستم بهش بگم دوست عزیز با این خاطره هایی که بجا گذاشتی نترس کسی حلالت نمیکنه قرار بود سرورا ران شه که جنابعالی  دوباره ادمین شی که نشد.
حجت پنجم:
آقا مهدی از مدیران تشکر کردی ولی از بازیکنان تشکر نکردی خیلی ممنون که فک میکنی اگه پلیرا نباشند بازم پارس استرایکی وجود خواهد داشت.
و حجت آخر:بنده اصلا شوکه نشدم چون وضع پارس معلوم بود با این همه آف و آن شدن اقا مهدی هم حوصلش سر رفت و یه جا همه رو آف کرد...
به هر حال منم لذت هایی بردم تو سرور های پارس(خودمونیم بیشتر از بقیه ی سرورا اینجا بهم حال میداد)
ولی خب چ کنیم دیگه پارس از دست رفته...
پایان
امضای MrBrN
BLacK~JacK

TelegraM ID: @mmd_brn
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۹-۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ عصر، توسط MrBrN. دلیل ویرایش : )
۱۲-۱۹-۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ادمین سابق سرور

**
ادمین سابق سرور

اعتبار: 4
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #23
slm be pars strick delam vase hame tang shode fek konam 3 sal shod dg nistam ba shenidan in khabar az mehdi jan khily narahat shodam goftam bad 3 sal bargaradam cs
امضای Vampire
قلبتک مرد شب قلب
۳-۱۳-۱۳۹۶ ۰۱:۱۰ صبح
کاربر جدید

کاربر سایت

اعتبار: 0
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #24
دوران خیلی خوبی بود با بازیکنای خیلی خوب. از تمام کسانیکه واسه این سرورها هم زحمت کشیدن تشکر میکنم.
۲-۱۶-۱۳۹۸ ۰۵:۲۱ عصر
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

پارس استرایک یکی از پرطرفدارترین سرورهای بازی در زمینه راه اندازی و ارائه سرور مخصوص بازی های آنلاین می باشد.