نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
برچسب ها: بستن, قسمت, لیزر, زامبی,
موضوع بسته شده  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 12 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بستن قسمت لیزر مپ ها زامبی
نویسنده پیام
کاربر انجمن

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 3
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #1
بستن قسمت لیزر مپ ها زامبی
سلام

همان طور که اطلاع دارید اگر تمام زامبی ها وارد لیزر بشوند اون دست به نفع Ct تمام و زامبی ها به ct تبدیل می شوند

لطفا این بخش از مپ حذف کنید.
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
کاربر جدید

کاربر سایت

اعتبار: 0
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #2
RE: بستن قسمت لیزر مپ ها زامبی
خیلی جالبه که شما خودت همه رو تشویق به این کار میکنی توی این مپ , بعد تایپیک هم براش میزنی ! 
لازم به ذکر که از باگ های مپ(که کسی بلد نیست) هم به شدت استفاده میکنی. امیدوارم ادمین ها بررسی کنند.
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ صبح
کاربر انجمن

کاربر سایت

دلنوشته من
حالت من

ارسال: #3
(۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ صبح)Dexter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی جالبه که شما خودت همه رو تشویق به این کار میکنی توی این مپ , بعد تایپیک هم براش میزنی ! 
لازم به ذکر که از باگ های مپ(که کسی بلد نیست) هم به شدت استفاده میکنی. امیدوارم ادمین ها بررسی کنند.

من کشسی متهم نکردم ولی اینکه زیاده روی کنین باشه

اینم لاگ سرور بعد از تغییر مود بسککتبال به بیس بویلد

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ :  Alan Inam Hamin karo Mikonanپوزخند[/ltr]

[ltr][16bpp] Dexter(lag am) :  alan rtv midim mirim sj پوزخند[/ltr]

[ltr] [ Base Builder ] The teams have been swapped[/ltr]

[ltr] [ Base Builder ] Your color has been randomly chosen as: Magenta[/ltr]

[ltr]Baraye kharid /shop ra type konid[/ltr]

[ltr][RTV] Need 3 more players to RockTheVote.[/ltr]

[ltr][16bpp] Dexter(lag am) :  rtv[/ltr]

[ltr]N2000 :  پوزخند[/ltr]

[ltr][[T]eru_Top [lvl]] Score khod Ra Reset Kard[/ltr]

[ltr] ---[ Base Builder 6.5 ]---[/ltr]

[ltr] To move objects and build, look at something and hold your '+use' key[/ltr]

[ltr] [ Base Builder ] Your color has been randomly chosen as: Blue[/ltr]

[ltr]Baraye kharid /shop ra type konid[/ltr]

[ltr]Welcome to Pars-Strike | Multi Mod Server [Base Builder][/ltr]

[ltr][16bpp] Dexter(lag am) killed self with env_laser[/ltr]

[ltr]Ebijj killed self with env_laser[/ltr]

[ltr][[/ltr]

[ltr]ParsStrike] Baraye Reset Kardan Score Khod az  /rs  Va Baraye Enteghal pool Az /money  Estefade Konid  [/ltr]

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ :  Biyan Dame Leyzer[/ltr]

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ :  LOl[/ltr]

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ killed self with env_laser[/ltr]

[ltr][RTV] Need 2 more players to RockTheVote.[/ltr]

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ :  rtv[/ltr]

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ :  1.2 .3[/ltr]

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ :  bemirin Die:|[/ltr]

[ltr][.::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~] Score khod Ra Reset Kard[/ltr]

[ltr].::{$anD!s}::.[AMU MaGas] /./ ~ :  leon:|[/ltr]

[rtl]مثل اینکه شما با لیزر بازی میکردی خنده[/rtl]

[rtl]بعله خنده[/rtl]

[rtl]برای مپ هم باگی نمیزنم کافیه تک تک بیاین سریع میتونید بیاید داخل چون noob هستید و برای اولین بار این مپ هایی که میسازم میبینین دچار مشکل میشین فکر می کنین باگ هستن خنده[/rtl]
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۳۳ صبح، توسط n2000. دلیل ویرایش : )
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ صبح
کاربر جدید

کاربر سایت

دلنوشته من
حالت من

ارسال: #4
این لیزر بازی رو معلومه کی شروع کرده که بقیه هم ادامه دادن. دست اول میای همه رو تشویق میکنی بمیرن با لیزر بعد انتظار داری تیم مقابل هم بشینه نگاه کنه بیس ساختنت رو ؟ 
باگ رو هم خودت میدونی منظورم چیه. بر میداری از سازه ها رو میزاری جلوی راه Ct. اون تک نایف کردنت هم که دیگه همه دیدن. حالا قضاوت باشه با دوستان که نوب کی هست. با یوزر قبلیت هم Abolix که ادمین بودی ! همه میدونن چیکار میکردی پس دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه.
در ضمن اون بیس رو هم برای اولین بار یوز Tnt ساخته و ازش یاد گرفتی ! یه چیزایی رو بگو که حداقل کسی ندونه.
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ صبح
کاربر انجمن

کاربر سایت

دلنوشته من
حالت من

ارسال: #5
(۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۴۱ صبح)Dexter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این لیزر بازی رو معلومه کی شروع کرده که بقیه هم ادامه دادن. دست اول میای همه رو تشویق میکنی بمیرن با لیزر بعد انتظار داری تیم مقابل هم بشینه نگاه کنه بیس ساختنت رو ؟ 
باگ رو هم خودت میدونی منظورم چیه. بر میداری از سازه ها رو میزاری جلوی راه Ct. اون تک نایف کردنت هم که دیگه همه دیدن. حالا قضاوت باشه با دوستان که نوب کی هست. با یوزر قبلیت هم Abolix که ادمین بودی ! همه میدونن چیکار میکردی پس دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه.
در ضمن اون بیس رو هم برای اولین بار یوز Tnt ساخته و ازش یاد گرفتی ! یه چیزایی رو بگو که حداقل کسی ندونه.

والا اینجا من یک پیشنهاد دادم چرا بحث منحرف کردی نمی دونم خنده

لاگ سرور برو یکبار دیگه از Consol ببین عزیزم
والا اون زمان Abolix ادمین بود ما پلی میدادیم نمیدونم چیجوری در دو لباس هم زمان من با دو استیم متفاوت بازی میکردم از عجایبی هست که شما اختراع کردی

باشه اگر قبل از من ساخت بیاد رو کنه خنده 4 ماه توسرور ترکیه پوست ننداختیم که بیایم اینجا چیزی یاد بگیریم خنده  

nif هم از shop باید super cut بخری 10.000 تاس خنده
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ صبح، توسط n2000. دلیل ویرایش : )
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۴۷ صبح
کاربر جدید

کاربر سایت

دلنوشته من
حالت من

ارسال: #6
باشه عزیز دلم تو درست میگی. دوستان خودشون بهتر میدونن چیکار میکنی توی مود بیس بولدر. لازم نیست توضیحی داده بشه. یکی دو تا نیستن که بخوام بهش اشاره کنم.
به هر حال من نگران خودت هستم که یه وقت به مشق ت لطمه نزنه دوست عزیز. من فقط تعجب میکنم که یک بازی چه ارزشی داره که دست به هرکاری میزنن بعضی از دوستان.
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ صبح
ادمین سابق سرور

**
ادمین سابق سرور

اعتبار: 1
دلنوشته من ی سرور zombie :((
حالت من

ارسال: #7
بنده هم میگم اون قسمته لیزری رو بردارین ! ولییییییییی ... هرچند که n2000 هم بی تقصیر نیست !

در ضمن اون base ....نه buge نه hacke نه cheate ولی میشه بش گفت نامردی ! چون اگه base fix باشه اصولا زومبی هیچ شانسی نداره مگه اینکه همه Pro باشن که خوب اینم غیرممکنه !

من ی تاپیک زده بودم ولی حذف شد !

تنها راهی که ZM بتونه ببره اینه که 2 تا نیرو جدید به shop zm اضافه بشه !

1..... zombie Madness
2.....  ی نیرویی که به zm ها اجازه بده از توی هم رد شن مثل سرور پابلیک !

البته ساختن این base هم زیاد سخت نیست با یکی 2 بار نگاه کردن میشه یاد گرفت یکی 2 بار هم غلط بسازی دیگه کامل یاد میگیری !
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ عصر، توسط Ghezelbash. دلیل ویرایش : )
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ عصر
کاربر انجمن

کاربر سایت

دلنوشته من
حالت من

ارسال: #8
(۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ عصر)Ghezelbash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده هم میگم اون قسمته لیزری رو بردارین ! ولییییییییی ... هرچند که n2000 هم بی تقصیر نیست !

در ضمن اون base ....نه buge نه hacke نه cheate ولی میشه بش گفت نامردی ! چون اگه base fix باشه اصولا زومبی هیچ شانسی نداره مگه اینکه همه Pro باشن که خوب اینم غیرممکنه !

من ی تاپیک زده بودم ولی حذف شد !

1..... zombie Madness

البته ساختن این base هم زیاد سخت نیست با یکی 2 بار نگاه کردن میشه یاد گرفت یکی 2 بار هم غلط بسازی دیگه کامل یاد میگیری !

با m6 روی سرعت سریع میشه داخل شد البته اگر همه همکاری کنن و کسی جلو base نباشه خنده ولی نوب زیاد هست و نمیشه
زامبی هایی هستند که کارایی بهتری دارند خنده اسمش بماند  ولی این زامبی که از داخل بقیه رد شه من تا حالا ندیدم

فعلا مهم قسمت لیزر هست که حذف بشه و یک مپ که اصلا بدرد نمیخورده اسمش یادم رفت ولی همون مپی هست که داخل فضا هست و سقفی نداره
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ عصر، توسط n2000. دلیل ویرایش : )
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ عصر
مدیریت کل

مــــديريت کل

اعتبار: 199
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #9
(۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ صبح)n2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

همان طور که اطلاع دارید اگر تمام زامبی ها وارد لیزر بشوند اون دست به نفع Ct تمام و زامبی ها به ct تبدیل می شوند

سلام
در مورد باگ لیزر مشکل از مپ است و امکان بستن آن قسمت به دلیل سازگاز نبودن با پلاگین های دیگر وجود ندارد البته به احتمال زیاد این مپ و سایر مپ هایی که این مشکلات را دارند را حذف می کنیم

(۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ عصر)Ghezelbash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1..... zombie Madness

این موارد را بررسی می کنیم و اگر مشکلی نداشته باشند به این مود اضافه خواهند شد.
امضای Mehdi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
| دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسکایپ: parsstrike
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
کاربر انجمن

کاربر سایت

دلنوشته من
حالت من

ارسال: #10
(۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۵:۳۱ عصر)Mehdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ صبح)n2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
در مورد باگ لیزر مشکل از مپ است و امکان بستن آن قسمت به دلیل سازگاز نبودن با پلاگین های دیگر وجود ندارد البته به احتمال زیاد این مپ و سایر مپ هایی که این مشکلات را دارند را حذف می کنیم

1..... zombie Madness

این موارد را بررسی می کنیم و اگر مشکلی نداشته باشند به این مود اضافه خواهند شد.

مپ فکرکنم bb_minecraft_cascade بازنگری کنید در صورت صلاح دید از سرور حذف کنید. این مپ بیش از 8 باگ دارد که اگر کاربران استفاده کنند بازی از حالت طبیعی خارج می شود

مپ در فضا هست و سقف ندارد. 

در مورد قسمت لیزر یک راه حل هست یک کلاینت زامبی از سمت سرور بر روی همه مپ ها قرار بدهید 
۱۲-۲۲-۱۳۹۳ ۰۵:۵۱ عصر
موضوع بسته شده  ارسال موضوع