نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلتنگی
نویسنده پیام
کاربر انجمن

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 6
دلنوشته من کسایی که لیاقت ادمینی ندارن رو نباید بهشون رو داد.در ضمن بنده حسود هم نیستم
حالت من

ارسال: #1
دلتنگی
سلام دوستان
امروز میخاستم یه مطلبی بگم شاید خیلیا میفهمن حرفه منو
والا پارس که دیگه بر قرار نیست رفتم سرور های همسایه(اسم یکیشون اسمه یه قاره هست) و اسم اون یکی اسم پایتخت یه کشوری)
حالا بماند اولی بازم خوبه تنوع سروراش زیاده و ادمیناش با جنبه و بدون اخطار بن نمیکنن البته تازگیا یه مشت بی ظرفیت که شعور ادمینی ندارن توش پیدا شده اونا بحثش جداس.مدیر سرور هم مدیری به شدت عالی و مسئولیت پذیر و من به خوبی این مدیر مدیری ندیدم به ادمینای ناشایست امون نمیده و درجا ریموو میکنه البته اقا مهدی هم بسیار عالی هستن تا به حال دو نفر که ادمینی به قیافشون نمیومده رو ریموو کرده.
من کاری به ایناش ندارم بریم سراغ دومیه همون پایتخته:
اینکه 90 درصد پلیر های ما و قاره رو دزدیده به کنار شعور مدیر وادمیناش یه هزارم شعور مدیر و ادمینای اینجا و اولیه نیست.
سه روز پیش رفتم گان گیمشون حدس بزنید کیو دیدم:آقای میلاد فلش.(گفتن اسم نبرید ولی خب الان که دیگه پارس بر قرار نیست بزارین یکم بیشتر با این شخصیت آشنا شیم هر چند همتون ایشون رو میشناسید و از خداهای نایف بوده  ولی یه زمانی که گان گیم میومده به بنده فوش میداده و من ازین بابت از ایشون ناراضیم)
خیلیا ایشون رو میشناسن توی نایف و بعضا توی گان گیم پارس پلی میداده و صد البته دادن فوش خواهر و مادر هم از ویژگی های این بزرگوار بوده(یعنی وقتی توگان گیم زیاد میزدیش لجش در میومد بعد شروع می کرد به ناموسی دادن البته به اونایی که باهاشون آشنا بوده فوش نمیداده ولی به غریبه ها چرا )
حالا اون روز دیدمش تو اونجا ادمینی گرفته والا منم لجم در اومد این که اینقد ادب از سر و روش میباره چجوری رفته ادمین شده؟
بهش گفتم سلام اقای میلاد فلش قبلا تو سرور همسایه فوش ناموس میدادید حالا برای ما آدم شدید؟؟؟؟
درسته یکم توهین آمیزه(خیلی خیلی کم)
باز هم لجش در اومد و چون در مقام ادمینی نمیتونست فوش ناموس بده بدون اخطار بنده رو لوکال بن کرد=)
رفتم تو انجمنشون رسیدگی کنم به بنم دیدم اصلا برای من بالا نمیاد به مدیرشون ایمل زدم اونم که آدم حساب نمیکنه کسیو.(حالا اینا چیزی نیس برید شرایط و قوانین عضویت در انجمنشون رو بخونید شاخ در میارید انجمن نیست که کره شمالیه.برای نفس کشیدن هم اخراج میکنن )
امروز اومدم پابلیکشون داشتم بازیمو میکردم یوهو از سرور پرید بیرون نوشت kicked and banned!!!!!!!!!!!!!!
به مدیر ایمیل زدم پس چرا رسیدگی نمیکنی باز هم به انجمن رفتم برای من باز نمیشد.خونم به جوش اومده بود.
دیروز هم رفتم پابلیکشون خداشاهده 5 تا ادمین بودن اونجا هی ازشون سوال کردم چجوری از لوکال بیرون بیام یکیشون هم ج نداد جالبه برای آزمایش یه فوش دو کلمه ای نوشتم(مربوط به دستشویی میشه)زدن درجا بدون اخطار بن کردن!!!!
محض اطلاعتون یکی از اون ادمینا هم Bozorg بود که میشناسیدش باز بزرگ بچه خوبیه کاری به کارش ندارم من فقط از اون میلاد لجم در اومد که نمیتونه جواب بده بن کرده!!
خلاصه اینکه سرور همسایه و این حرفا شوخیه فقط خوده پارس رو عشق است امیدواریم که پارس دوباره برگرده  تا دوباره به اوج برسیم و یک تو دهنی به این سرور تازه وارد بزنیم که پلیر های مارو بر زده.
به امید برگشت به معروفیت گذشته.
امیدوارم این آقا مهدی وآقا علی و دیگران تلاش کنن تا سرورا دوباره آن شن.
هرکی با من موافقه لایک کنه در ضمن آیدی تلگرام میلاد فلش رو هم کسی داره بده بی زحمت :|
امضای MrBrN
BLacK~JacK

TelegraM ID: @mmd_brn
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۶-۱۳۹۶ ۰۴:۵۰ صبح، توسط MrBrN. دلیل ویرایش : )
۳-۲۷-۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ صبح
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ادمین سرور

ادمین سرور

اعتبار: 49
دلنوشته من بالاخره خدمت تموم شد :DDDD
حالت من

ارسال: #2
RE: دلتنگی
عرضم به حضورت که بنده هم گه گاهی میرم سرور همسایه ( پایتخت) اگه مپ نایف بود بازی میکنم و چون کسیم نمیشناسم کاری به کار کسی ندارم بازیمو میکنم و میام بیرون البته ادمین نوب زیاد دارن که میگن cfg رو آف کن :| البته سرورهای مشتری هاشون میرم.
راجب میلاد هم که من خیلی وقته باهاش همبازی بودم ولی ندیدم به کسی بی احترامی کرده باشه حالا مورد شما رو نمیدونم چی بوده.
ما هم از خدامونه پارس دوباره برگرده هر کمکی هم که از دستمون بربیاد انجام میدیم
امضای 1024MB
تعجب 
۳-۲۷-۱۳۹۶ ۰۹:۵۱ عصر
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربر جدید

کاربر سایت

اعتبار: 0
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #3
سرور های قاره بهتر از جاهاش دیگه است
ولی هیچ جا پارس نمیشه
حیف شد واقعا حیف شد
۳-۲۸-۱۳۹۶ ۱۱:۲۷ عصر
ادمین سرور

ادمین سرور

اعتبار: 12
دلنوشته من Ich Mage Deutschland
حالت من

ارسال: #4
sati jigar xD
امضای khashimashi
İmage
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۲۹-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ صبح، توسط khashimashi. دلیل ویرایش : )
۳-۲۹-۱۳۹۶ ۱۱:۳۲ صبح
ادمین سابق سرور

**
ادمین سابق سرور

اعتبار: 14
دلنوشته من منتظريم!
حالت من

ارسال: #5
ما که بیخیال 1.6 شدیم بعد پارس ناراحت
امضای SBSobhan
Bye CS 1.6
Hi CSGO
Https://steamcommunity.com/id/officialcontrast
۴-۶-۱۳۹۶ ۰۴:۳۰ عصر
ادمین سابق سرور

**
ادمین سابق سرور

اعتبار: 4
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #6
دقیقا همون بنده خدایی که نام بردی با اینکه منو میشناخت دو سال ادمین سرور گانگیم پارس بودم منو از اونجا بن کرد کلا هیچ رسیدگی به انتقادات و ندارن انجمنشونم به درد خودشون میخوره همینه میگیم دلمون واسه پارس تنگ شده 
امضای Vampire
قلبتک مرد شب قلب
۴-۱۲-۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ صبح
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

شبکه های اجتماعیدرباره مادوستان ما

پارس استرایک یکی از پرطرفدارترین سرورهای بازی در زمینه راه اندازی و ارائه سرور مخصوص بازی های آنلاین می باشد.