نام کاربری:  
گذرواژه‌:     

خوش آمدید , برای استفاده از امکانات انجمن باید عضو باشید.پس همین حالا برای عضویت اینجا کلیک کنید

مرورگر شما اپرا می باشد.
مرورگر شما با این سایت سازگار نیست پس بهتر است از مرورگر فایرفاکس برای بهترین نمایش این وب استفاده کنید.

Mozilla FireFox new version (English) ورژن آخر مرورگر فایرفاکس (پارسی)
اطلاعیه های سایت
اطلاعیه ها آموزش های کاربردی موضوعات مهم

وضعیت سرورها
برچسب ها: طراحی, سایت, اهمیت, دسترسی,
ارسال پاسخ  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 4 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت و اهمیت دسترسی آن
نویسنده پیام
کاربر جدید

کاربر سایت

وضعيت : آفلاین
اعتبار: 0
دلنوشته من
حالت من

ارسال: #1
طراحی سایت و اهمیت دسترسی آن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هر روز صبح نشستم وقتی تازه شدم تایمر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 را تنظیم کردم و تمرین روی کار انجام دادم من گوگل آن را من یک نوت بوک طراحی سایت ایده ها را نگه داشتم من یک مربی استخدام کردم برای الهام به کتابخانه رفتم و در حال حاضر شما لیستی جامع برای انجام کار دارید. یک مکان برای شروع طراحی سایت این جایی است که همیشه می خواهم خودم را روی زمین بنگرم مانند یک کودک نوپا و فریاد یک کودک نوپا که در یک رانندگی در پشت برگ های افتاده قرار گرفته است تصور کنید که می دانید برای چیزهایی که ما نمی دانیم وجود دارد. اما چیزهایی که ما واقعا نمی دانیم معمولا طراحی سایت مبتنی بر واقعیت است و این چیزی است که گوگل برای آن است وقتی تصمیم به تصمیم گیری در مورد زندگی ما و تعقیب خلاقانه ما به وجود می آید من نمی دانم بیشتر درباره صدور احکام طراحی سایت برای جلوگیری از ناراحتی است.
این در مورد عدم اطمینان طراحی سایت و عدم تمایل به تصمیم گیری است من نمی دانم خارج از محدوده وقتی میخواهید بگوئید من نمی دانم که بعدا چه کار کنم. من نمی دانم چه رنگی را امتحان کنم من نمی دانم چه فونت هایی برای جفت کردن وجود دارد خودتان را به چالش بکشید بازگشت طراحی سایت به آن برنده جایزه نسخه آینده از خودتان و بپرسید اگر من می دانستم چه پس چه کار کنم  سپس مایل باشید یک دسته از چیزهایی را که کار نمی کنند، امتحان کنید مایل به شکست طراحی سایت من نمی دانم شما را مسدود می کند به خودتان اجازه ندهید که آن را بگویید.

[تصویر:  962.jpg]

در طراحی سایت سوالات بهتر را بپرسید مغز شما تنظیم می کند تا حل پازل هایی را که به آن داده اید را حل کند و اگر شما در ترس گرفتار هستید، پازل که سعی در حل آن دارید، به نظر می رسد به نظر می رسد به نظر می رسد چرا من در این مورد بسیار وحشتناک طراحی سایت یا چرا من نمی توانم این کار را انجام دهم و باید انجام شود حتی این یا مورد شخصی من چه است اشتباه با من شما با برخی از تغییرات پاسخ خواهد داد از آنجا که شما در معرض خطر ترین طراحی سایت این امکان پذیر نیست این شما را می کشد و هر کس شما را دوست دارد آن را نادیده ناپذیر باقی بماند انجام هیچ چیز، جایی که آن را ایمن برای همیشه دیر رسیده است در عوض طراحی سایت سوالات مغز خود را مانند برای حل این مشکل باید چه کار کنم کجا می توانم الهام بگیرم وقتی احساس میکنم الهام بخش بهترین کار من است.
امروز می توانم کاری کنم که احساس کنم افتخار میکنم چیزهایی درباره این فعالیت طراحی سایت را خوشحال می کند چه نوع هنر طراحی من را خوشحال می کند بعدی چیست کوچکترین گام من می توانم به اتمام برسم یک طراحی سایت پنج دقیقه ای یک قلم مو را بردارید خلق کنید مغز شما با خوشحالی به پیدا کردن پاسخ به این سوالات می پردازد، به جای آنکه تمام دلایل شما را بکشد انرژي طراحی سایت خود را به بحث و تبادل نظر نزنيد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 که از جدید ترین مقالات وب سایت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

[تصویر:  003-design.jpg]

به محض اینکه طراحی سایت تصمیم می گیرم کاری را انجام دهم، هیجان زده می شوم، درست در صف، پنه لوپه تلاش می کند تا من را به یک بحث تبدیل کند او با دلایل دلخوشی اش، با صدای بلند و ناراحتی می گوید چرا آنچه که من انجام می دهم، یک ایده بد است وقتی که انتظار داشتم و برای ورود طراحی سایت برنامه ریزی کنم، من از مکالمه انرژی، گفتگوهای عقب و جلو جلوگیری می کنم من قصد دارم به انتخاباتم برسیم و چگونگی آنها را بزرگ کنم. وقتی که طراحی سایت به من زنگ می زند من برخی پاسخ ها را آماده می کنم شما نمی توانید این کار را انجام دهید من قصد دارم به هر حال سعی کنید. این کار هرگز کار نخواهد کرد من مایل به شکست این مرحله صرفه جویی در انرژی واقعی است این چیزی است که ما انجام می دهیم طراحی سایت من تو را میشنوم میبینمت حالا یک صندلی داشته باشید.
صدای کمال گرا طراحی سایت را شوش کنید اگر واقعا می خواهید نوشتن کنید و برای شروع تلاش می کنید، از چیزی چیزی می ترسید به خاطر داشته باشید، تنها شما و صفحه طراحی سایت است. سبد بطری دوست شما است توسط خداوند اختراع شده است با استفاده از این موانع لیست کارها در دست، تایمر یک ساعت را تنظیم کنید و به آن دسترسی پیدا کنید من باید با دقیقه شروع کنم و تا یک ساعت کار کنم. شما می توانید بازی کنید و ببینید چه چیزی کار می کند، اما تنظیم تایمر طراحی سایت را انجام نمی دهید.

İmage

چند سال پیش این کار طراحی سایت را انجام دادم، فقط با توجه به زمان و نگه داشتن چشم در ساعت، اما من هرگز می تواند آن را کار کند. من می توانستم فراموش کنم یا کاملا فراموش کنم که هدف تمرکز را تعیین می کنم وقتی به تازگی به این استراتژی باز گشتم، در واقع یک تایمر طراحی سایت را تنظیم کردم من فقط از گوشی خود استفاده می کردم چیزی در مورد شمارش معکوس باعث شد که این چالش را جدی بگیرم بنابراین طراحی سایت جالب است هنگامی که از خودتان خواسته می کنید تا به سرعت کار کنید، وقت خود را برای حواس پرتی، تاخیر، سوال، و اتلاف وقت صرف می کنید. فشار زمان اتاق را برای کمال گرا از بین می برد شما نمی توانید.
به سرعت و به طور کامل در طراحی سایت کار کنید اجازه ندهید که این کار مقدار زمان لازم را تعیین کند. شما پیش از وقت تصمیم می گیرید چقدر وقت صرف آن را داشته باشید و سپس تمرکز کنید و آن را در زمان انجام شده انجام دهید. چیزی را زشت کنید ممکن است خوردن چیزی باشد که شما در طراحی سایت انجام می دهید. مجاز به ایجاد چیزی ناقص می باشد. چیز خیلی بدی در طراحی سایت انجام بدی انجام دهید آن را بد انجام دهید آن را با خستگی بد انجام دهید.

[font=Calibri, sans-serif][font=Arial, sans-serif]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    [font=Calibri, sans-serif]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/font][/font]
[/font]
۱۱-۲۸-۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ  ارسال موضوع