انجمن تخصصی سرورهای بازی  پارس استرایک
فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی سرورهای بازی پارس استرایک (http://forum.pars-strike.ir)
+-- انجمن: کانتر استرایک (/Forum-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%A9--18)
+--- انجمن: مشکلات و پاسخ به سوالات (/Forum-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA--21)
+--- موضوع: فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور (/Thread-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1--2808)

فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - IRAN - ۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۶:۰۴ عصر

سلام

کانتر من به دلایل نا معلومی نمی تونه چیزیو دانلود کنه... اگه میشه فایل های مورد نیاز برای کانکت شدن به سرورای پارس استرایک رو برام آپلود کنید(به غیر از مپ ها)... خیلی ممنون میشم

RE: فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - The.Champion - ۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ عصر

سلام بهترین راه اینه که از پک زیر استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - IRAN - ۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۷:۰۴ عصر

(۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۶:۱۲ عصر)The.Champion نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بهترین راه اینه که از پک زیر استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه من تمام نقشه هارو دارم ولی چیزایی مثل بنرای توی سروراتونو ندارم ...
این مجموعه از خود کانتر حجمش بیشتره...
نمیشه یکی لطف کنه استخراج کنه اپ کنه؟!!

RE: فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - The.Champion - ۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ عصر

این کاره وقت گیری هستش و از توان ما خارجه . میتونید از دوستانتون درخواست کنید که این کار را براتون انجام بدن

RE: فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - IRAN - ۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ عصر

(۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۷:۱۸ عصر)The.Champion نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کاره وقت گیری هستش و از توان ما خارجه . میتونید از دوستانتون درخواست کنید که این کار را براتون انجام بدن

احساس میکنم منظورمو اشتباه متوجه شدید.
منظورم اینه که یکی که دانلود کرده همه چیو به جز مپارو برام آپ کنه(البته اگه همه فایلا و مپا با هم قاتی نباشند).نه اینکه برید تو cstrick دونه دونه هر فایلو از پوشش انتخاب کنید

RE: فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - mdpjoon - ۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ عصر

خب نمیتونی دوباره نصب کنی خنده) ?
کدام فایل هارو میخوای ?
نام ببر شاید برات اپ کردم

RE: فایل های مورد نیاز برای وارد شدن به سرور - IRAN - ۳-۲۲-۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ عصر

(۳-۲۲-۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ عصر)mdpjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب نمیتونی دوباره نصب کنی خنده) ?
کدام فایل هارو میخوای ?
نام ببر شاید برات اپ کردم

چیو دوباره نصب کنم؟!!کانترمو پاک کردم دوباره ریختم اینجوری شد
اگه بخوام نام ببرمطول میکشه کلا فایلای مورد نیاز برای ورود به سرورای پارسو میخوام به جز مپا

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.