رفتن به مطلب

یه مشکل در CS من

پست های پیشنهاد شده

269x269http://8pic.ir/images/3boeh6gp6ptoilwmvcmn.png[/img]                                              اقا من میخوام یه سرور بیارم میزنه Refreshing server list... بعد هیچی نمیاد باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

دوست عزیز دقت کنید موقه ای که انتی چیت رو باز میکنید {sxe} فیلتر شکنتون off باشه

همینطور موقه ای که میخواید وارد سرور شوید

اگر این ها نشد مشکل از cs شماست

:1329814919_0011 (2):

لینک به دیدگاه

آخه چه ربطی به قند شکن داره فرشید :((asal-0070)) (12):

چند تا رو اسم بیارم با قندشکن اومدن :D

داداش کانترتو عوض کن warzone یا کانتر همین سایتو با اضافاتش دانلود من مشکلت حل میشه ...

اگرم فقط مشکل خاص با پارس داری :

ممکنه آی پیت بسته شده باشه که با ریست مودم ممکنه بشه وارد سرور شد یا یه روز بعدش آی پیت باز بشه

اگرم آی پیت واسه همیشه بسته شده باشه فک نکنم کاری بشه کرد چون Sxe جلوتو میگیره

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

عزیز من سرور های پارس اینترانت هست. یعنی فقط با ای پی ایران جواب میده دلیل این کارم اینه که از بیرون دی داس نخورند.اون سرور هایی که شما با چیلترشکن میری هم سرور خارجی باید باشن چون توی ایران سرور با بستر اینترنت کم پیدا میشه اگرم باشه آی پی ماله اینترنت هست اما اکسس ایرانه.

اگر مشکل از سی اس تون نبود مطمئن باشید مک آی پی تون رو آی اس پی برداشته باید تماس بگیرید با شرکت که مشکل برطرف شه . (البته این نکته رو هم اضافه کنم که بعضی آی اس پی ها با بعضی از سایت ها و سرور های آی پی ایران مشکل دارن و ارور کش میدن)

برای مطمئن شدن از این قضیه با شرکت آی اس پیتون تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...