رفتن به مطلب

انتقاد از ادمین محترم Leader

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها

امیدوارم که حالتون خوب باشه

بنده از طرف بچه ها یه انتقادی از ادمین leader دارم که میدونم انتقاد پذیری شما مدیران عزیز و ادمینا یالا هست اینو بیان میکنم

امروز توی مپ داست2 بودیم بعد سرور نظر سنجی گرفت و در آخر مپ وست وود انتخاب شد بعد اخرین راند بود و نوشته map westwood گوشه سمت چپ سرور که اومده بود یعنی داره میره اون مپ که ادمین بدون نظر سنجی عوض کردنند اینفرنو !!!!!!!!!!!!!!

از مدیریان و مسئولین خواستارم رسیدگی کنند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود  ممنون که خیلی محترمانه انتقادتون رو بیان کردید . این کار درستی نیست من  از همه ی ادمین ها خواهش دارم که به رای بازیکن ها احترام بزارند و برای تغییر مپ از رای گیری استفاده کنند

لینک به دیدگاه

سلام

اتافقا ادمین کاره درستی کرد چون مپ قبلیه داست 2 مپه وست بود که 5 یا 6 بار تمدید شده بود بعد اون باز بچه ها وته وست ود بیگ دادن که 3یا 4 بارم اونجا تمدید شد از صبح بود همش داشتیم تو وست ود بازی میکردیم 

که خوده مهدیم گفته در این صورت ادمین می تونه مپو خودش چنج بده:exclamation:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام

همونطور که علی عزیز اشاره کرد قبل از مپ dust 2 مپ wetwood بود که چندین بار متوالی تمدید شده بود، به خاطر همین با پیشنهاد برخی پلیر ها مپ inferno جایگزین شد!

لینک به دیدگاه

جناب ادمین ارشد عزیز

خواهش میکنم برام لازم بود احترام ادمین سرور رعایت شه چون ادمین یکی از سخت ترین کار هاست :)

^

سلام مت عزیز

بنده تو سرور بودم درست میگید ؛ ولی مپ وست وود برای دو تا مپ قبلی بوده از وست وود رفت یه مپی بعد اومد داست 2 بعد سرور votemap گرفت که وست انتخاب شد اگر مپ قبلی وست وود بوده باشه سرور نمیذاشته که مپ انتخاب شه ..

در ضمن احترام لیدر برام مهم هست این پست فقط برای بهتر تر شدن نظم سرور هست :nagoo mfef (11): ایشون از ادمین ها خوب سرور هستند در کنار دیگر ادمین ها

لینک به دیدگاه

جناب ادمین ارشد عزیز

خواهش میکنم برام لازم بود احترام ادمین سرور رعایت شه چون ادمین یکی از سخت ترین کار هاست :)

^

سلام مت عزیز

بنده تو سرور بودم درست میگید ؛ ولی مپ وست وود برای دو تا مپ قبلی بوده از وست وود رفت یه مپی بعد اومد داست 2 بعد سرور votemap گرفت که وست انتخاب شد اگر مپ قبلی وست وود بوده باشه سرور نمیذاشته که مپ انتخاب شه ..

در ضمن احترام لیدر برام مهم هست این پست فقط برای بهتر تر شدن نظم سرور هست :nagoo mfef (11): ایشون از ادمین ها خوب سرور هستند در کنار دیگر ادمین ها

بعد از مپ westwood سرور به مپ westwood big تغییر کرد و بغد dust 2!

به خاطر همین در نظرسنجی باز هم westwood وجود داشت! بعد از انتخاب مجدد این مپ شمار زیادی از پلیر ها اعتراض کردند که در نتیجه مپ inferno جایگزین شد

به هرحال ممنون از انتقادتون، بنده هم تابحال بدون نظرسنجی اقدام به تعویض مپ نکردم مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشه

لینک به دیدگاه

اوکی خیلی ممنون که جواب دادی به امیدی روزی عالی برای پارس استرایک ./

ناظم جان اگه میشه ببند موضوع رو ممنون میشم .:heart:...................................:heart:

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...