رفتن به مطلب

آنتی چیتم مشکل داره sxe injected

پست های پیشنهاد شده

[align=center]سلام . من نسخه جدید انتی چیت رو دانلود کردم ژچ ها هم دانلود کردم وقتی انتی چیت رو باز میکنم باز میشه بعدش که کانتر استریک رو باز میکنم دوتاش باهم بسته میشه

لطفا بگید مشکل چیه هرکاری کردم نشد[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .دادا مشكل از sxe عه. دو راه داري١.sxe رو ب قديمي ترين نسخه اي ك ب سرور ميخوره تغير بدي٢. بسازي با همين=>اينجوري => اولين بار كهsxe و كانتر رو باز كردي بعد از جند ثانيه sxe رو ببندي و بعد ب صورت عادي وارد شي.ويندوزت هم ٨ باشه نبايد با يه بار كليك قانع بشي و بايد مداوم رو ايكون كليك كني بين كليك هات از run as adminatrator هم استفاده كن. منم مشكل تورو دارم

لینک به دیدگاه

[align=center]سلام . من نسخه جدید انتی چیت رو دانلود کردم ژچ ها هم دانلود کردم وقتی انتی چیت رو باز میکنم باز میشه بعدش که کانتر استریک رو باز میکنم دوتاش باهم بسته میشه

سلام

دوست محترم استفاده از فونت بزرگ و اسپم در موضوع های دیگران باعث نمی شود که به مشکل شما سریعتر رسیدگی شود اینجا یک انجمن است و کسی مجبور نیست به سوال شما پاسخ دهد شما باید اطلاعاتی را که در این تاپیک  توضیح داده شده را ارسال کنید تا بتوانیم مشکلتان را بررسی کنیم

سلام .دادا مشكل از sxe عه. دو راه داري١.sxe رو ب قديمي ترين نسخه اي ك ب سرور ميخوره تغير بدي٢. بسازي با همين=>اينجوري => اولين بار كهsxe و كانتر رو باز كردي بعد از جند ثانيه sxe رو ببندي و بعد ب صورت عادي وارد شي.ويندوزت هم ٨ باشه نبايد با يه بار كليك قانع بشي و بايد مداوم رو ايكون كليك كني بين كليك هات از run as adminatrator هم استفاده كن. منم مشكل تورو دارم

دوست عزیز اگر پاسخ سوالی را نمی دانید لزومی ندارد این راه حل های عجیب را بدهید!

لینک به دیدگاه

سلام

دوست محترم استفاده از فونت بزرگ و اسپم در موضوع های دیگران باعث نمی شود که به مشکل شما سریعتر رسیدگی شود اینجا یک انجمن است و کسی مجبور نیست به سوال شما پاسخ دهد شما باید اطلاعاتی را که در این تاپیک  توضیح داده شده را ارسال کنید تا بتوانیم مشکلتان را بررسی کنیم

دوست عزیز اگر پاسخ سوالی را نمی دانید لزومی ندارد این راه حل های عجیب را بدهید!

من تو یه تاپیک مشکلمو گفتم اما یکی از کاربرا گفتن برو به تاپیک مخصوص این مشکل رفتم تو اون تاپیک قفل بود نوشته بود خودتون تاپیک جدا بزنید

اگه میشه یکی نسخه قدیمیه sxe رو بده

لینک به دیدگاه

شما باید اطلاعاتی که در آن تاپیک در مورد آنها توضیح داده شده را در این تاپیک ارسال کنید و لازم نیست در آنجا پست ارسال کنید.

موضوع به دلیل اسپم بسته شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...