رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

http://uplod.ir/qotdg1gwjq4i/sXe_Injected.txt.htm

آقا تا العان به خوبی و خوشی بازی میکردم ولی از امروز صبح میره تو بازی ولی بعد از دوسه مرحله بازی کردن ارور میده خارج میشه لطفا اساتید راهنمایی کنن

1- کانتر تو درایو ویندوز نیست

2 - SXE تو محل \یش فرض هست

3 - ویندوز ۸ هست

آنتی ویروس رو کلا \اک کردم مشکل حل نشد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دستت درد نکنه ادمین عزیز اما پینگ بالا یعنی چی و چطور اشکال رو بر طرف کنم

در ضمن اکثر مواقع که کامپیوتر رو خاموش و روشن می کنم دوباره باید patch رو نصب کنم با این که انتی ویروس رو هم پاک کردم  ؟؟؟؟؟ ولی تا دوباره patch رو نصب نکم و یه بار دیگه سیستم رو ریست نکم sxe اکی نمیشه

در این مورد هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

پینگ به سرعت اینترنت بستگی داره اکثر موقع ها خوبه ممکن یه روز هم بالا بره شما صبر کنید تا خودش بیاد به حالت نرمال .  در رابطه ی سوال دومتون من اطلاعاتم کامل نیست صبر کنید تا مدیرکل راهنماییتون کنه

لینک به دیدگاه

آقا العان چن روز میگذره ولی من هنوز این مشکل رو دارم یک راه چاره ای پیشنهاد بدین اگر به شرکتی که ازش اینترنت می گیرم بزنگم نمی تونن اکی کنن

لینک به دیدگاه

آقا تا العان به خوبی و خوشی بازی میکردم ولی از امروز صبح میره تو بازی ولی بعد از دوسه مرحله بازی کردن ارور میده خارج میشه لطفا اساتید راهنمایی کنن

1- کانتر تو درایو ویندوز نیست

2 - SXE تو محل \یش فرض هست

3 - ویندوز ۸ هست

آنتی ویروس رو کلا \اک کردم مشکل حل نشد

سلام برای مشکل پینگ این موضوع را بخوانید

در مورد ارور آنتی چیت هم آن را در حالت run az administrator باز کنید ویک انتی ویرس خوب بر روی سیستم نصب کنید احتمال دارد این مشکل به دلیل وجود ویروس هم باشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...