رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید 

من وین10 ریختم ، بعد 5 ماه لومدم کانتر بازی کنم

1. کانتر رو باز میکنم با آنتی چیت فعال نمیشه

2. اصلا کانکت نمیشه حتی بدون آنتی چیت همش ارور نت میده

کانتر گو هم ریختم همینجوری بود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که من میدونم هرکی 10 نصبیده نتونسته بدون مشکل کانتر بازی کنه به نظرم ویندوز قبلیتو نصب کن (که فکر نکنم به سادگی بشه چون یه جایی خوندم ماکروسافت یه جوری ویندوز 10 طراحی کرده که نشه ویندوزایه قبلیو نصبید)

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید 

من وین10 ریختم ، بعد 5 ماه لومدم کانتر بازی کنم

1. کانتر رو باز میکنم با آنتی چیت فعال نمیشه

2. اصلا کانکت نمیشه حتی بدون آنتی چیت همش ارور نت میده

کانتر گو هم ریختم همینجوری بود

درود. دوست عزیز نرم افزار انتی چیت با ویندوز ۱۰ مشکلی نداره اما نمایندگی sxe در حال حاضر فعلا انتی چیت رو برای نسخه ۳۲ بیتی ویندوز ۱۰ ریلیز نکرده.

تا جایی که من میدونم هرکی 10 نصبیده نتونسته بدون مشکل کانتر بازی کنه به نظرم ویندوز قبلیتو نصب کن (که فکر نکنم به سادگی بشه چون یه جایی خوندم ماکروسافت یه جوری ویندوز 10 طراحی کرده که نشه ویندوزایه قبلیو نصبید)

درود. بنده هم روی کامپیوتر و هم روی موبایل ویندوز ۱۰ رو دارم و هیچ مشکلی هم نه با کانتر، و نه با نرم افزار ها و برنامه های قدیمی هم ندارم. درباره قسمت دوم کامنتتون هم باید بگم که: مایکروسافت به دنبال یکپارچه سازی تمام و کمال ویندوز ۱۰ میباشد و هیچ وقت دست به چنین اقدامی نمیزند.

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

ویندوز 10 هیچ مشکلی با کانتر نداره

فقط مد نظر داشته باشید که یوزر اکسس کنترل uac نباید خاموش باشه و تو حالت پیشفرض بمونه 

من از وقتی ویندوز ده ریختم کل مشکلاتم با آنتی چیت حل شد ولی قبلش خیلی اذیت میکرد

در پناه حق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...