رفتن به مطلب

راه اندازی سرور زامبی در پارس استریک

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوست عزیز

در سرور مولتی مود هم مد Base Builder هست هم مد zm و من شخصا دلیلی نمیبینم که هزینه اضافی بدن و سرور زامبی بزنن.

اگر قرار باشه هزینه سرور بدن فکر میکنم یک مد جدید بهتر باشه مثل hns یا kreedz.

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

قبلا هم بارها و بارها و بارها این موضوع مطرح شد ولی در آخر با مخالفت مدیریت محترم همراه شد!!!!!!یا امکانش نبود یا...........:|

فعلا باید دعا کنیم که سرورا دوباره آف نشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!سرور زامبی پیش کش!!!!!!!!!!!!!!!!       (ببخشید تند حرف زدم)

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرتون !!

ولی اگه مدیر محترم یه نگاهی به سرور زامبی - یا جاهای دیگه بندازه میفهمه که حتی از پابلیک بهتره :|

مد bb هم ربطی به زامبی نداره !!!ب

لینک به دیدگاه

راستش خیلی هوس  deathmach کردم ولی..... دریغااااا..... 

سرور زومبی هم زمین تا اسمون با bb و زومبی ایی که الان تو سروره فرق میکنه ولی خوب ادمین تمیلی به زومبی نداره ..

ولی اگه میشه ی مود death mach رو اضافه کنین به جای شارک ... در کل میگم شارک ی زره مضخرفه چون ن زومبیه ن بیس بیلدر یچی وسط ایناس ک به درد نمیخوره و هم برای اینکه بازی خوب باشه باید حتما ی ادمین بالا سره بچه ها باشه....

لینک به دیدگاه

با سلام

باید بگم که شما اگه موضوع جام فوتبال پارس استرایک رو نگاه کنی میبینی بیشترین پاشخ رو داشته!!!!!!!!!

اون موقع خیلی طرفدار داشت.الان هم طرفدارایه مخصوص خودشو داره!!!!!!!!اما شما بزارید اول سرورا آن بشه بعدا بیاد بگید این سرور به جای اون سرور جایگزین شود!!!!!!!  یا علی

اها یادم رفت!!!!قبلا هم این موضوع را مطرح کرده بودن پس خواهشا اسپم ندید.مدیریت محترم گفته بودن که امکان اضافه شدن مد فعلا وجود ندارد!!!!!!

لینک به دیدگاه

من میگم بیخیال شیم این سرور زامبی و .... همین سرور پاب خودمون درست بشه کلی برد کردیم ! یک هفته سرور ان میشه بعد 2 ماه اف :| به همین سادگی به همین خوشمزگی :) 

من میگم حداقل تا قبل چهارشنبه سوری باز بشه لااقل مثل پارسال یه عشق و حالی بکنیم :029:

لینک به دیدگاه

من میگم بیخیال شیم این سرور زامبی و .... همین سرور پاب خودمون درست بشه کلی برد کردیم ! یک هفته سرور ان میشه بعد 2 ماه اف :| به همین سادگی به همین خوشمزگی :) 

من میگم حداقل تا قبل چهارشنبه سوری باز بشه لااقل مثل پارسال یه عشق و حالی بکنیم :029:

منم با نظر شما صد درصد موافقم ولی..........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...