رفتن به مطلب

مشکل جدی Sxe injected

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی دوستان

من دوباره مشکل پیدا کردم همش ارور میده آنتی چیت لطفا کمک کنید تا مشکلم برا کانتر حل بشه

این ارور رو میده وقتی میخوام باز کنم

Cracked virus...

از اول هم ۱۰۰۰ بار نصب کردم وین عوض کردم بازش کردم رفتم سرور پلی دادم اومدم بیرون خاموش کردم کامپیوترو روشنش کردم ک باز برم پلی بازم این ارور اومد بایی چیکار کنم؟؟؟؟؟:exclamation:

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 months later...

شرمنده من زیاد وارد نیستم تجربه شخصیمو میگم واسه منم یه مدت همینجوری شده بود وقتی نصب می کردم دوباره درست کار می کرد تا این که سیستمو خاموش میکردمو بقیه ی داستان اما بعدش یه انتی ویروس نصب کردم سیستمو ویروس کشی که کردم حل شد دیگه هم این ارورو  نداد بهم

لینک به دیدگاه

نه داداش این فرق داره من زنگ زدم ناجیان رایانه گفتن این sxe تو رجیستری تغییر ایجاد کرده و ازین حرفا برای همین هم باید ویندوز عوض کنیم.هی من میگم سرور هارو VAC کنید گوش نمیدید VAC فقط ماله استیم نیست من سرور های نان استیم هم رفتم VAC امنیتش خیلی بیشتره این sxe رو ک استفاده میکنید باز هم چیتر و ایمر تو سرور ها هست...

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم از تمامی دوستانی که با پیام خصوصی و  پاسخ در این تاپیک من رو راهنمایی کردن

مشکل حل شد :heart:

مشکل آنتی ویروس بود که روی سیستم نصب نبود اگر باز هم به این مشکل بر خوردید با نصب آنتی ویروس هایی مثل آویرا مشکلتون حل میشه

خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...