رفتن به مطلب

راهنمایی برای دانلود سریع فایل از گیم سرور کانتر

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید میخواستم یه راهنمایی ازتون بپرسم من یه گیم سرور رد vps شخصی خودم کانفیگ کردم و خیلی از پلاگین هایه مختلف و اسکین و موزیک پایان راند هم روش ریختم الان فقط ازتون میخواستم بپرسم چطوری از هاست استفاده کنم تا اینکه سایر پلیر ها وقتی کانکت میشوند با سرعت بالا فایل هایه اضافی مربوطه رو دانلود کنند یه سری آموزش دیدم از سایتایه خارجی که با نرم افزاز filezilla و هاست های خارجی کار میکنند و تو فایل server.cfg سه خط عبارت مینویسند مثلا آدرس لینک دانلود و sv_downloadurl 1 اما دقیق ترشو میخواستم بپرسم که هاست ارزان یا رایگان از کجا پیدا کنیم یا اصلا چطوری میشه از هاست لینک درست کرد و آدرسشو به کانتر داد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ببخشید میخواستم یه راهنمایی ازتون بپرسم من یه گیم سرور رد vps شخصی خودم کانفیگ کردم و خیلی از پلاگین هایه مختلف و اسکین و موزیک پایان راند هم روش ریختم الان فقط ازتون میخواستم بپرسم چطوری از هاست استفاده کنم تا اینکه سایر پلیر ها وقتی کانکت میشوند با سرعت بالا فایل هایه اضافی مربوطه رو دانلود کنند یه سری آموزش دیدم از سایتایه خارجی که با نرم افزاز filezilla و هاست های خارجی کار میکنند و تو فایل server.cfg سه خط عبارت مینویسند مثلا آدرس لینک دانلود و sv_downloadurl 1 اما دقیق ترشو میخواستم بپرسم که هاست ارزان یا رایگان از کجا پیدا کنیم یا اصلا چطوری میشه از هاست لینک درست کرد و آدرسشو به کانتر داد

سلام.

پلاگین فست ذلنلود رو نصب کردین ؟

نمیدونم جواب میده یا نه ولی اگه نصب نکردین نصب کنین تست کنین.

در مورد هاست باید یه هاست دانلود تهیه کنین که رایگان نیست؛قیمتی هم نداره مثلا 5 گیگ ماهی 5 تومن

باید فایل هارو تو هاست دانلود آپلود کنین و لیتک مستقیم رو بگیرین.

این کار هم نمیدونم جواب میده یا نه چون تاحالا سرور کانفیگ نکردم و جواب سوالتون رو دادم که بخواین به این صورته.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

سلام شما باید 1 هاست دانلود سرور ایران خریداری کنید و فایلهارو در یک پوشه مثل cstrike بریزید و بروی هاست آپلود کنید  بعد در سرور(server.cfg) آدرس هاست دانلود را تنظیم کنید:  sv_downloadurl "http://yourdlhost/cstrike"    e

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...