رفتن به مطلب

پلاگین برداشتن پول پلیر های مرده :D


WeStern

پست های پیشنهاد شده

پلاگین جدید Players Drop Money برای صاحبان سرور و کسایی که قصد زدن سرور دارند (البته کسانی که به remote دسترسی دارند و می توانند فایل های سرور را دستکاری کنند) شما با استفاده از این پلاگین قادر خواهید بود بعد از کشتن بازیکنان پول هایی که داشته اند را بردارید و به پول خود بیافزایید!

 

پلاگین Players Drop Money یکی از جالب ترین پلاگین ها برای جذب پلیر می باشد (چون پلیر از اینکه بتونه به جز پولی که بعد از اتمام هر روند (Round) گیرش میاد پول دیگه ای هم بگیره خیلی خوشش میاد) و بنابراین همیشه سرور شما Full هست :D

 

روش نصب فایل ها:

 

ابتدا فایل های مورد نیاز را از لینک پایین(زیر توضیحات) دانلود نمایید.

سپس آن ها را استخراج (Extract) نمایید، مشاهده میکنید که سه فایل به نام های: cvars.txt ، pdm.amxx، PDM.zip استخراج گردید.

اکنون فایل PDM.zip را هم استخراج نمایید (این فایل هم بعد از استخراج دو پوشه به نام های models , sound وجود دارد)

حالا فایل pdm.amxx را کپی و به محل نصب سرور رفته وارد پوشه اصلی و بعد در آدرس cstrikeaddonsamxmodxplugins پیست(Past) کنید.

بعد باید برید به آدرس cstrikeaddonsamxmodxconfigs و سپس فایل plugins.ini را باز کنید و در آخر تمام توضیحات عبارت pdm.amxx را بنویسید.

حالا فایل های استخراج شده از فایل PDM.zip را کپی و در پوشه cstrike پیست کنید. (این فایل ها شامل یک مدل برای اسکناس هایی است که روی زمین می ریزد و پلیر با رفتن روی آن، آن ها را برمی دارد و یک صدا که هنگام برداشتن پول پخش می شود)

برای ریختن تنظیمات مربوط به این پلاگین برای فعال یا غیر فعال کردن آن هم میتوانید فایل cvars.txt را باز نموده و تمامی متن آن را کپی و در آدرس cstrikeaddonsamxmodxconfigs و سپس باز نمودن فایل cvars.ini و این متن را در آخر آن پیست کنید. (این مورد اختیاری است می توانید نریزید مشکلی پیش نمی آید)

نکته: در صورتی که هر یک از موارد بالا را انجام ندهید پلاگین روی سرور نصب نخواهد شد!

این پلاگین فقط مخصوص سرورداران عزیز می باشد...

 

=========== اطلاعات فایل ===========

حجم: 25 کیلوبایت

 

[align=center]

لینک دانلود حذف شد

/قرار دادن لینک دانلود از سایت های مشابه ایرانی به علت تبلیغ ممنوع است/

[/align]

 

http://up.pars-strike.ir./uploads/PDM.jpg

 

DOSTE AZIZ TASHAKORE SHOMA NESHONE SHAKHSIYATETONE

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
×
×
  • اضافه کردن...