رفتن به مطلب

ایجاد vipبرای پارس استرایک

vipپارس استرایک بزاره ؟  

23 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. vipپارس استرایک بزاره ؟

• بله
      9
    • خیر
      14

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت داداش مهدی و دوستان

خواستم یه پیشنهاد کنم که وی ای پی بزارین واسه سرور که خیلی حال میده :D  دادا اگه خواستی بزاری قیمتازو پایین بگیر ما هم وی ای پی شیم :D پس اگه موافقین یه تشکر برام بزارین نظرم بدین :heart::heart::heart::heart:

من تو مشکلات و پاسخ به سوالات زدم :sleepy:اشتب شد حاجی از مقامات درخواست دارم منتقل کنند :D

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام با احترام به درخواست شما ولی نظر شخصی من بر خلاف شماست چون vip  تعادل و یکسان بودن رو بین بازیکن ها بهم میریزه که دور از عدالته و بازیکن ها دلسرد میشن از سرور

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام .و درود  همن طور که ناظم فرمودن دقیقا تعادل بازکنان را به هم میزنه من یه جایی vipداشتن اصلا کسی راضی نیود بعد از یه مدتی بر داشتن بس منم محالفم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

بنده به شخصه مخالفت و مغایرت و ممانعت خود را اعلام میدارم صلاح اینست که همه باهم برابر باشند نه اینکه عده ای قلیل جمعی کثیر را پشت درب های پسورد دار سرور معطل کنند چون می خواهند وری ایمپورتنت پرسن بازی کنند.خداوند اجرتان دهد و من الله توفیق.والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته.:cool:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...