رفتن به مطلب

بن؟به چه دلیل؟؟بدون جواب!اشتباهی!بدون درج در گزارش بن!

پست های پیشنهاد شده

ُسلام من الان 3 روزه از تمامی سرور ها بن شدم استیم هم به مدیران ارسال کردم نه جواب میدن نه انبن می کنند

مگه من چی کار کردم ؟ چیتم کجابود اخه؟؟کدوم ادمین  منو بن کرده؟کدوم سرور؟کی؟ جواب بدید  به پیامم که جواب ندادید

من چیت نردم اصلا من تو سرور نبودم اومدم زده بود بن!

الان من چیکار کنم؟

در گزارش بن هم نیستم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .به شما کاربر عزیز  شما بلاخره چت داشتین اما الان که بن شدین میگید که نداشتم استیم شما دو دلیل بن شدن شما مدیر یا معاون خودشون برسی میکنند به چه دلیل بود شما یکم صبور باش مرسی

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز من کلا تو بازی نبودم بعد شاید استیم منو اشتباهی کپی کرده باشند اصلا چه چیتی؟؟؟؟کدوم سرور؟؟اخه نایف که دیگه چیت نداره! کدوم ادمین منو بسته؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام. داداشی شما به مدیر سایت تماس بگرید اگه باشند جواب میدن این بحث را با مدیر در میان بذارید بهتره مرسی از شما حالا یا چت داشتی یا نداشتی اون مدیر تصمیم میگره ایجا قانون یکی  هست

لینک به دیدگاه

ُسلام من الان 3 روزه از تمامی سرور ها بن شدم استیم هم به مدیران ارسال کردم نه جواب میدن نه انبن می کنند

مگه من چی کار کردم ؟ چیتم کجابود اخه؟؟کدوم ادمین  منو بن کرده؟کدوم سرور؟کی؟ جواب بدید  به پیامم که جواب ندادید

من چیت نردم اصلا من تو سرور نبودم اومدم زده بود بن!

الان من چیکار کنم؟

در گزارش بن هم نیستم

سلام

دلیل بن قبلا در پیام خصوصی برای شما توضیح داده شده اما شما متوجه اشتباه خود نشدید برای اطمینان هم دوباره دلیل بن شدن شما را بررسی کردم و هیچ اشتباهی صورت نگرفته و طبق گزارش سرور بن شدید ضمن اینکه اگر این موارد را از طریق پیام خصوصی پیگیری کنید نحوه آن بن شدن به صورت کامل برای شما توضیح داده می شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...