رفتن به مطلب

پیشنهاد: مدیریت بخونه

پست های پیشنهاد شده

از مدیریت انجمن و معاون  درخواست دارم تا یک تاپیک در انجمن بسازد بنام

درخواست بن

تا اگر کسی دمویی عکسی از بازیکن چیتر و یا فحاش داشت بتوند در این قسمت مطرح کند و مدیریت"معاون و ادمین ها بتوانند به زودی هر چه تمام تر بازیکن مجرم;) را بن کنند

کسانی که موافق این پیشنهاد هستند در قسمت نظران موافقتشونو اعلام کنند

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود 

فقط ادمین ها هستند که میتونن گزارش بن بدن چون مدرک مشخص و قانونی دارن

درخواست بن توسط بازیکن های عزیز شدنی نیست . به علت این که ویدیو یا عکسی که فکر میکنن مشکل داره باید کارشناسی بشه و ممکنه مشکلی نداشته باشه پس در اجتماع گذاشتن نام دیگران به عنوان متخلف قبل از مطمعن شدن کار درستی نیست و تهمته پس بهتره بازیکن های عزیزمون درخواست بن رو به صورت پیام خصوصی در اختیار مدیران سرور بزارن

لینک به دیدگاه

گفتم مدیریت بخونه نه ادمین سرور:-/

اونوقت یعنی پلیر بدبخت بیچاره که تو بازی داره توسط یه چیتر کشته میشه و ادمینم نیسک که بن کنه چه گناهی داره؟!؟!؟! پس دمو میگیریم و در بخش درخواست بن قرار میدهیم اگر (مدیریت یا معاون ) خواستند بن میکنند.!

the.champion با این حرفت به پلیر ها توهین کردی

لینک به دیدگاه

درود

اگر میخواستید این پیشنهاد را برای من ارسال کنید بهتر بود از پیام خصوصی استفاده میکردید نه اینکه این موضوع را عمومی کنید و از بقیه بخواهید که در این مورد نظر بدهند

در این مورد هم در صورتی که دمو به همراه مشخصات کامل (تاریخ،ساعت،نام بازیکن،نام سرور،نام مپ) را از طریق پ.خ ارسال کردید و مورد تایید ما قرار گرفت بازیکن خاطی از سرور بن می شود و گزارش آن در بخش مربوطه ثبت خواهد شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...