رفتن به مطلب

ایجاد سرور Deathrun

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان.:heart:

من از مدیر و معاون محترم خواهش می کنم سرور deathrun پارس استرایک رو ایجاد کنن.

چون یکی از جذاب ترین سرورها ,سرور های deathrun هستش که طرفدارای خاص خودشو داره و با این کار سرور های پارس استرایک کامل تر میشه.:heart:

Deathrun Mod در سرور Multi Mod ایجاد شد.

:heart::heart::heart::heart: با تشکر مسئولین محترم :heart::heart::heart::heart:

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درسته یکم سخته ولی یکم بازی کنی یاد می گیری.;)

deathmatch فقط کشتو کشتاره , میمیری سریع زنده می شی 2باری میمیری.

تکراری می شه حصله آدم سر میره.:D

لینک به دیدگاه

من پابلیک 1و 2و 3 و نایف و awp و گان گیم و مچ و دث مچ بازی کردم . sv match خیلی خوبه تق تقی و شیلد میگیریم اگه مهدی جان بزاره . ولی دث ران و زامبی بازی نکردم . نمیدونم چیه:| ولی باید سرور خوبی باشه . راستی این دمو نمیتونم ببینم :|

لینک به دیدگاه

آقا مدیر نظر شما چی هستش؟میشه اینکارو کرد؟ قبول می کنید؟:huh:

700x150http://8pic.ir/images/kbyuml3q5kg2gglhqojx.png[/img]

:Dانشاالله این سرور هم run بشه:heart:

لینک به دیدگاه

درود

به احتمال زیاد در آینده نزدیک این سرور را هم اضافه می کنم فعلا باید صبر کنید تا بعضی از مشکلات جزئی برطرف شود در مورد سرور مسابقه هم در نظر داریم یکسری تغییرات کلی قبل از راه اندازی این سرور انجام دهیم تا همه ی بازیکنها به راحتی بتوانند در این سرور بازی کنند.

لینک به دیدگاه

آها تازه فهمیدم . یه مپ بود یادم نیست از کدوم سرور دانلود شد یه بار آفلاین داشتم بازی میکردم این مپو دیدم  ( یه مقدار ناجوره اسمشو نمیگم :|) بعد به سختی رد کردم تا برسم به آخرش بعد دیدم رسیدم به اولش دوباره :| . آخر هم هیچ اتفاقی نیفتاد :| . پس دث ران اینه به این مپا میگن  :rolleyes:.  این مپو دادی دانلود کردم میرم جلو یه دفعه میفته پایین میمیره . عصبی شدم :| . سخته آدم اعصاب میگیره :|

لینک به دیدگاه

سلام داداش:heart:

دثران , model و plugin های خاصی داره که هر کسی نمی تونه offline بازی کنه!!!! یا باید online بازی کنه یا سرور  deathrun offline رو داشته باشه (( مثل من:D)) . این بازی چند نفره  بازی بشه خیلی خوب میشه ,حداقل 2 نفر که یکي terror میشه و یکیCT ((البته تک نفره هم میشه)) .

بازیکنی که CT هست باید به صورت bunny رفتن از موانع عبور کنه در این هنگام بازیکن terrorist باید مسیر رو برای CT دشوار کنه ((یعنی trap بزنه )) که به انتهای map نرسه و اگر بازیکن CT به انتهای map رسید باید terrorist رو بکشه .

خواستم بگم که نمی شه خودتون الکی برید map دثران ((offline)) و شروع کنید به بازی کردن چون اصلا نمی شه بدون model  و plugin های مخصوصش دثران بازی کرد!!

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...
  • 1 month later...

همینجوری مولتی باشه بیشتر مشتری داره . اگه فقط deathrun بشه کسی دیگه سراغش نمیره چون خسته کننده میشه . بودن اینجور سرورها که فقط deathrun بودن ولی خب بعد یه مدت دیگه کسی سراغشم نرفته .

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...