رفتن به مطلب

یک درخواست

پست های پیشنهاد شده

درود  . از موقعی که مپ های جدید گذاشته شد که مپ های روز جهان هستن  متسفانه دوستان اصلن به اون مپ ها رای نمیدن و خیلی خیلی تعداد کمی اون مپ ها بازی میشه تا زمانی که همه به یه سری مپ های تکراری  رای میدن اضافه کردن مپ جدید به سرنوشت مپ های جدید گذشته دچار میشه . به نظر من مپ ها باید با یه برنامه ریزی انتخاب بشن که همه ی مپ ها تو سرور بازی بشه و همش بین d2 و ww تکرار نشه . اگه دوستان بخوان میتونم کاری کنم که با برنامه ریزی همه ی مپ  ها  بازی بشن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله مرسی چمپیون جان به نکته ای کاملا دقیق اشاره کرد منم همین مشکلو دارم همش تویه وته مپ , مپ جدید میزارم تا رای بدن ولی اصلا  انگار نه انگار , همش dd2 و مخصوصا ww که حتی تا 5 یا 6 بار هم تمدید شد و همش تروریست ها میبرند . مپ های خوبی وجود دارد مانند severe . plgzone . nuke . aztec و مخصوصا train ووو ... . از ناظم محترم  تقاضا دارم تا کاری انجام بده و یه برنامه ریزی دقیق بشه و کل مپ ها تمامی مپ ها بازی بشه . من 3 تا 4 ساعت هستم سرور که اکثرا ww . این که نمیشه :| . فکر نکنم مپ trian بیش از 5 بار بازی شده باشه    

:at::at:

لینک به دیدگاه

منم يه پيشنهاد دارم:

اين auto balance سرور ها رو بر اساس رنك پلير ها انجام بشه تا مثلا رنك 1-10 نرن trيا ct يا اگه اين نشد fragاول تيم قوي با fragاخر تيم ضعيف عوض شه . پيشنهاد دومم اينكه مپ westwoodرو كلان حذف كنيد. به جاش مپ زيبايهde_cpl_strike رو بزاريد كه تو مسابقات جهاني هم بازي مي شد. اصن همه مپ هاي مسابقات جهاني رو بزاريد و ww حذف كنيد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...