رفتن به مطلب

چگونه در نایف Pro شویم + دانلود Cfg 1024MB ( بخش 1 )

پست های پیشنهاد شده

با نام و یاد خدا

[align=center]http://up.pars-strike.ir/images/bs370piby895budp46.jpg

[/align]

سلام به همه ی دوستای گلم

:heart:

[align=center]اگه این مطالب به دردتون خورد تشکر و اعتبار یادتون نره.:heart:

[/align]

--------------------

میخوام براتون بگم که چجوری در نایف پرو شید.البته بیشتر تو سرور نایف کارامد داره ولی در کل نایفتون خوب باشه تو سرورهای دیگه هم نایفر خوبی میشین.

----------------------------------

یه نکته ای رو بگم که این مطالبی که مینویسم از هیج جایی کپی نشده و فقط تجربیات خودمو  براتون مینویسم.

---------------------

نکته ) دقت کنید که تو سرور نایف باید خیلی زرنگ باشید چون هیچ جای اشتباهی وجود نداره,مثلا مثل سرور پابلیک یه نفر که اولین بارشه داره کانتر بازی میکنه میتونه با کمپ کردن راحت طرف رو بکشه.ولی تو سرور نایف شما نه تیر داری نه جای کمپ پس باید رو در رو نایف کنین.

باید زهنتون با دستتون هماهنگ باشه تا به موقع ضربه رو وارد کنین.

-----------------------------

همونطور که میدونید سرور نایف پارس استرایک دارای مپ های 100hp - 35hp - 1hp هستش که بازی تو هر کدوم از این مپ ها فرق میکنه.

در مپ 100hp توصیه میشه که شما اولین حمله رو انجام بدین و اولین ضربه رو قبل از حریف بزنید و هیچوقت عقب نکشید (بعد اینکه اولین ضربه رو زدید) دوباره ضربه دومتون رو وارد میکنید.

به شدت توصیه میکنم که هیچوقت عقب نکشید و قبل از حریف ضربه رو بزنید.

---------------------------

اما در مپ 35hp که بیشتر همین مپ رو بازی میکنیم و مهمترین قسمت.

خوب برعکس مپ 100hp نباید هیچ عجله ای بکنید و با برنامه پیش برید.

نکته 1) هیچوقت یه جا ثابت واینستید و به این طرف و اون طرف حرکت کنید.

نکته 2) سعی کنید با جلو عقب رفتن طرف رو سرگرم کنید.تا ضربه رو بزنید.

نکته3) اگه دیدید مثلا روی پل چند نفر پشت سر هم وایسادن سعی کنید نفر اول رو که نایف کردید به پایین بپرید اینکارو باید بلافاصله انجام بدید.

نکته4) هیچوقت دستپاچه نشید.

نکته5) بازی کانتر 1.6 دارای باگه و بعضی موقع ها از 4 متری یا 7 متری نایف میشید و بیشتر بین 2 تا 3.5 متر میتونین نایف بکنین.( این کار نیاز به تمرین زیاد داره )

------------------------------

خوب یکی از راه های نایف کردن جا خالی دادن هستش که من بیشتر مواقع که تک به تک میشم با این روش نایف میکنم.برای اینکه بیشتر متوجه بیشن به این فیلم نگاه کنین.

اگه فیلم رو دیده باشین من با جاخالی دادن راحت حریف رو نایف کردم.

خوب دوستان به نظر این مطالب بسار ساده هستن ولی در کل همینه همین مطالب ساده رو هم باید بارها تمرین کنین تا خوب یاد بگیرین.

این مطالب برا دوستانی همستش که تازه میخوان وارد سرور نایف بشن یا تاره واردن بسیار مهم هستش.این که میگن طرف با cfg بازی میکنه و به خاطر همین بازیش خوبه به نظر من اینطور نیست و 90% بازی برمیگرده به خودتون شاید cfg تاثیر داشته باشه ولی تاثیرش همون 10% هستش.

به هر حال اگه مدیریت سایت cfg ای که من میخوام قرار بدم رو تایید کنن برای دانلود در همین تاپیک قرار میدم.

-------------------------------------

در قسمت بعدی بهتون یاد میدم که چطوری وقتی 3 یا 4 نفر باهم بهتون حمله میکنن بتونین همشونو نایف کنین + نکات لارم در مپ های 1hp.

منتظر باشید.

1024MB

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام

اخه کانایف با hp 1 اموزش نمیخواد که میوه خوری چاقورو بگیر :D کلیک چپ رو هم نگه دار بیوفت دنبال طرف همین خونش 1 دیگه باد چاقو هم بگیره میمیره خخخخخخخ :D

لینک به دیدگاه

سلام

رخصت گل های نایف :D

به نظرم اگه میخواین تو نایف پرو شین صبح تا شب تکرار میکنم(صبح تا شب)بیاین سرور نایف کشته شین و یاد میگیرن اخر سر اگر این کارو کنین در عرض یه ماه میتونین به یه جایی برسین:D

مثلا خوده من یکی دو ماه پیش انــــقـــدر نوب بودم که نگو:-/ ولیی انقدر اومدم سرور پاب صبح تا شب تا فوت فن رو یاد گرفتم الان حریف ندارم :D

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...