رفتن به مطلب

سرور مولتی مود

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه:cool:

یه سوال و گله دارم از مدیریت و معاونین محترم

سرور مولتی مود مگه معنیش این نیس که چند تا مود تو یه سرور ران میشه؟؟

الان من از صبح توی مولتی مود دارم هی Rtv میدم که مد از Deathrun چنچ شه اما همش تمدید میشه

اگه واقعا انقدر Deathrun طرفدار داره از مدیریت خواهش میکنم یه سرور مخصوص Deathrun بذاره که ما بدبختا بتونیم یه 30 مین مود مورد علاقمونو بازی کنیم

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام. بنده هم هر 10 دقیقه 10 دقیقه رای گیری رو شروع میکنم اما به غیر از 3 نفر ، همه به Deathrun رای میدن. البته من خوشالم میشم اما ایشون حق دارن که خوشحال نشن چون به مدهای دیگه علاقه بیشتری دارن.

لینک به دیدگاه

دث مچ که اصلا هیچ!،بیس بیلدر هم زننده است و دیگه جذابیتی نداره.در نتیجه دثران که پلیر ها مشتاق به یادگرفتنشهستن فعلا بهترین موده.در ضمن چه ربطی به مدیر و معاون داره این خواست اکثر پلیر هاست.

لینک به دیدگاه

مپ دث رایس هم خوبه ولی نمیدونم چرا اصلا بای نمیشه به نظرم مپ های برنامه ریزی شه بهتره که مثلا هر 1 ساعت یک مود بازی شه شما هم موافقید؟

لینک به دیدگاه

سلام به همه:cool:

یه سوال و گله دارم از مدیریت و معاونین محترم

سرور مولتی مود مگه معنیش این نیس که چند تا مود تو یه سرور ران میشه؟؟

الان من از صبح توی مولتی مود دارم هی Rtv میدم که مد از Deathrun چنچ شه اما همش تمدید میشه

اگه واقعا انقدر Deathrun طرفدار داره از مدیریت خواهش میکنم یه سرور مخصوص Deathrun بذاره که ما بدبختا بتونیم یه 30 مین مود مورد علاقمونو بازی کنیم

با تشکر

سلام در حال حاضر امکان اضافه کردن سروری به صورت جداگانه وجود ندارد اگر امکانش باشد تغییراتی در نحوه رای گیری می دهیم

دث مچ که اصلا هیچ!،بیس بیلدر هم زننده است و دیگه جذابیتی نداره.در نتیجه دثران که پلیر ها مشتاق به یادگرفتنشهستن فعلا بهترین موده.در ضمن چه ربطی به مدیر و معاون داره این خواست اکثر پلیر هاست.

شما چطور آن بن شدید؟ با خواست بازیکن ها!؟

لینک به دیدگاه

به نظز من هم روند چنج شدن مود ها باید تغییر کنه . مود دث مچ اگه حذف بشه و سرور بین مودهای bb و dr و d-race چنج بشه خیلی خوب میشه . مود d-race  هم خوب بود نمیدونم چرا حذف شده . اگه مود CTF هم اضافه بشه خیلی باحاله . 

به نظرم میشه برای هر مود 3  4 تا مپ در نظر گرفت که بعد چنج شدن بین مثلا 4 تا مپ دیگه اون مود تو ووت نیاد . تا یه مود دیگه بازی بشه بعد دوباره تو ووت بعدی اضافه بشه اون مود .

لینک به دیدگاه

با تشکر از مدیریت محترم از پاسخ گویی

در ضمن سوء تفاهم برای پلیر های دیگه ایجاد نشه بنده قصد توهین نداشتم یه پیشنهاد از طرف کسایی که مود مورد علاقشون کم بازی میشه رو ارایه دادم که مدیریت هم رسیدگی لازم رو کرد :heart:

لینک به دیدگاه

سلام به همه من که در سرور مولتی بعضی وقتها بازی میکنم ادمین mimijack vote میگره که اگه از مپ خسته شده باشن مپ عوض شه بعد من همش میبینم مپ زامبی هست

لینک به دیدگاه

این مشکل فقط تو مولتی مود نیست حتی تو سرور پابلیک هم هست مثلا مپ وست وود و داست اکثرا داره بازی میشه وقتی این مپ ها انتخاب میشن زمان تعویض مپ کسی اصلن به بقیه گزینه ها نگاه نمیکنه و ففط تمدید میکنن فقط,در صورت دخالت ادمین مپ های جدید بازی میشن اونم بعد چند راند همه گله دارن که مپ عوض شه .

لینک به دیدگاه

منظورتون چیه چطوری انبن شدید مدیر عزیز؟؟؟!!

منظوره من از گفتن چه ربطی داره به مدیر و معاون این بود که گلگی no1 از شما بی جاست.وگرنه قصد بی احترامی نداشتم.چرا بد برداشت میکنید اخه!

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

در مورد soccer هم موضوع مستثنا نیست . مدیر جان . 30 تا گل زیاده باید بکنیش 15 یا 20 حداکثر . کل امروز ظهر همش مود soccer بود . اگه بخوان بیشتر بازی کنن دوباره تمدید میکنن دیگه نه اینکه نمیشه اصن rtv داد توش خیلی بده .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

ادمين اين كارو ميشه بكني 

اينايي كه من نوشتم مثال هست زمان رو كه مدير مشخص مي كنه

http://up.pars-strike.ir/images/qio63dywyabzn1r4nhjm.jpg

اينطوري هركي ميدونه مد مورد علاقه اش كيه همون وقت مياد 

بين مد ها هم عدالت برقرار ميشه

يه چيزي تو مايه هايه جدول EPG ست اپ باكس:D

اينايي كه من نوشتم مثال هست زمان رو كه مدير مشخص مي كنه:D

لینک به دیدگاه

درمورد مشکل تغییر نکردن مود دثران به نظرم اگه بشه کاری کرد که هرمود بیشتر از سه یا چهار بار دیگه تمدید نشه مشکل حل میشه، مثلا بعد از سه بار تمدید شدن مود دثران در رای گیری بعدی دیگه گزینه تمدید مود دثران نیاد!

یک موضوع دیگه هم اینه که مپ های مود دث ران خیلی کم و همگی مپ های نوبی هستن

قبلا مپ های bad blood، av recoil و چند مپ حرفه ای دیگه وجود داشت که ظاهرا از روی سرور برداشته شدن و مود دثران پارس استرایک عملا فقط برای تازه کار ها شده!

امیدوارم دوباره این مپ ها به سرور اضافه بشن تا سطح مود یکم بالاتر بره و حرفه ای ها هم تمایلی برای بازی کردن در این مود از سرور رو داشته باشن

لینک به دیدگاه

صبح ها سرور که رو soccer سووچ میشه بدبختی داره . یه نفری باید 30 تا گل بزنی تازه اگه شانس بیاری بعدش مود چنج بشه . من امروز مجبور شدم 60 تا گل بزنم تا مود چنج شه :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...